امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۲:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 74517
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 83
حجت‌الاسلام حسین سبحانی‌نیا نماینده مردم نیشابور و عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از ...

حجت‌الاسلام حسین سبحانی‌نیا نماینده مردم نیشابور و عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اظهار داشت: اولین جلسه هیأت رئیسه پارلمان امروز از ساعت 13:30 با حضور اعضا تشکیل می‌‌شود.

وی افزود: قرار است در این جلسه مسائل جاری کشور و موضوع شعار سال که «اقتصاد و فرهنگ» است مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

وی افزود: محور کار و سیاست‌های مجلس در سال جدید تحقق منویات مقام معظم رهبری خواهد بود، می می‌خواهیم سیاست‌هایی بیندیشیم که دیدگاه‌ها و نظرات دولت نیز در نظر گرفته شود.

این عضو هیأت رئیسه مجلس در ادامه یادآور شد: در جلسه امروز هیأت رئیسه مسائل مربوط به طرح‌ها و لوایح و مرکز پژوهش‌های پارلمان را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

سبحانی‌نیا خاطرنشان کرد: آقای باهنر نایب رئیس مجلس از سوی هیأت رئیسه مسئول ایجاد هماهنگی بین مجلس، دولت و دستگاه‌ها برای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب در راستای اقتصاد مقاومتی شده است که حضور وزرای اقتصادی دولت در جلسات علنی این هفته و هفته آینده پارلمان یکی از اقدامات انجام شده در همین راستاست.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها