امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۷:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 74521
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 31
به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد شریعتمداری معاون رئیس‌جمهور پیش از ظهر امروز در نشست استانداران و ...

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد شریعتمداری معاون رئیس‌جمهور پیش از ظهر امروز در نشست استانداران و فرمانداران سراسر کشور که در وزارت کشور برگزار شد در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا ممکن است کسانی که در هدفمندی یارانه‌ها ثبت‌نام نمی‌کنند به عنوان اقشار توانمند تلقی شوند و از سایر خدمات دولت مثل استفاده از مدارس مردمی در آینده محروم شوند گفت: اصلا اینگونه نیست و ما خط فقری تعیین نکردیم.
معاون رئیس‌جمهور تصریح کرد: این در حالی است که طبق قانون دولت مجاز است بگوید آنهایی که مثلا 3 میلیون تومان به بالا درآمد دارند دیگر از این به بعد یارانه دریافت نکنند اما دولت این کار را نکرد.
شریعتمداری با تاکید بر اینکه ما اصلا به این معتقد نیستیم که آنهایی که اعلام نیاز به یارانه می‌کنند جزء فقرا هستند و آنهایی که ثبت‌نام نمی‌کنند جزء اغنیا؛ تصریح کرد: ما خط فقری تعیین نکرده‌ایم.
وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا بنزین امسال تک‌نرخی می‌شود یا دو نرخی گفت: این دو دیدگاه است برخی معتقدند تک‌نرخی باشد و برخی معتقدند که دو نرخی باشد اما کارت سوخت‌های شهروندان همچنان معتبر است.
وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه قیمت نهایی بنزین چه زمانی مشخص می‌شود گفت: پس از ثبت‌نام افراد و خوداظهاری آنها که در اواخر فروردین‌ماه است، اعلام می‌شود.
شریعتمداری در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه درآمد همه اعضای خانوار لحاظ گردیده است اما این در حالی است که طبق موازین شرعی حقوق زن به خود او تعلق دارد گفت: ما مداخله در شرع مقدس نداریم و این برای اطلاعات و آمار درآمد خانوار است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار