امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۹:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 74527
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 24
عباس پاپی‌زاده نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی و عضو شورای راهبردی کانون هم‌اندیشی اقتصاد مقاومتی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری ...

عباس پاپی‌زاده نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی و عضو شورای راهبردی کانون هم‌اندیشی اقتصاد مقاومتی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گفت: این کانون با هدف گفتمان‌سازی، فرهنگ‌سازی و الگوسازی علمی اقتصاد مقاومتی و ایجاد بسترهای قانونی تشکیل شده است.

وی با بیان اینکه کانون هم‌اندیشی اقتصاد مقاومتی تشکیل و تاکنون چندین نشست را برگزار کرده است، تصریح کرد: نمایندگان مجلس، صاحب‌نظران مختلف، متخصصین، نمایندگان اتحادیه‌ها، تشکل‌ها و قشرهای مختلف با کانون هم‌اندیشی اقتصاد مقاومتی همکاری می‌کنند.

عضو شورای راهبردی کانون هم‌اندیشی اقتصاد مقاومتی اضافه کرد: در کانون، مباحث کلان اقتصادی نظام بانکداری، صنعت، کشاورزی و خدمات مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه اقتصاد مقاومتی ایران را نیرومند و توان ملی و بین‌المللی ما را افزایش می‌دهد اظهار داشت: اقتصاد مقاومتی موجب انتقال دانش، فناوری، ابتکار، خلاقیت و نوآوری در تمامی تصمیمات اقتصادی کشور خواهد شد.

پاپی‌زاده اقتصاد مقاومتی را راهبرد بلندمدت پیشرفت ایران اسلامی دانست و گفت: اقتصاد مقاومتی، مقاومت اقتصادی نیست بلکه تحرک و پویایی تمامی ظرفیت‌های داخلی اقتصاد است.

وی اضافه کرد: در کانون هم‌اندیشی اقتصاد مقاومتی به بررسی دیدگاه‌های مختلف و نظرات جدید و شناسایی اولویت‌ها و ظرفیـت‌ها و زمینه‌سازی تقویت زیرساخت‌های اقتصاد مقاومتی پرداخته می‌شود.

عضو شورای راهبردی کانون هم‌اندیشی اقتصاد مقاومتی در پایان گفت‌وگوی خود با فارس خاطرنشان کرد: گفتمان‌سازی اقتصاد مقاومتی و تبیین امکان و عملیاتی شدن اقتصاد مقاومتی با تبیین نمونه‌ها و الگوهای علمی اجرا شده و ارائه پیشنهادها برای تصمیم‌گیران در حوزه قانونگذاری و حوزه اجرا و نهادهای ذیربط پیگیری می‌کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار