امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۱۱:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 74531
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 106
مهدی رشیدی، عضو شورای مرکزی جامعه جوانان متحد اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به ...

مهدی رشیدی، عضو شورای مرکزی جامعه جوانان متحد اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به قطعنامه دخالت آمیز اخیر اتحادیه اروپا، اظهار داشت: دیدار هیات پارلمانی اروپایی با برخی فعالین فتنه 88 گامی در جهت دخالت غرب در امور داخلی ایران بود که با دیدار اخیر کاترین اشتون این گام قوت گرفت  همچنین سکوت مسئولین ذیربط باعث شد تا امروز شاهد انتشار این قطعنامه‌ دخالت آمیز باشد.

رشیدی تصریح کرد: در حقیقت این قطعنامه آخرین مورد دخالت آمیز نخواهد بود و اگر ایران از ابتدا با اینگونه تحرکات و دیدارها برخورد می‌کرد ما هم اکنون شاهد نبودیم که غرب اجازه دخالت در امور داخلی یک کشور مستقل را به خود  بدهد.

وی‌گفت: تاریخ نشان داده‌ است که هر زمان دولتمردان ایرانی به دولتمردان غربی لبخند زده‌اند طرف مقابل گام بعدی را در جهت ساختار شکنی بر می دارد. 

عضو شورای مرکزی جامعه جوانان متحد اسلامی با تاکید بر اینکه دولت و مجلس باید با رویکرد منطقی ولی قاطعانه پاسخ جدی به این موضوع بدهند، گفت: آنها باید در مقابل این اقدام موضعی جدی داشته باشند تا طرف غربی دیگر نتواند این اجازه را به خود بدهد که در امور داخلی یک کشور مستقل دخالت کند.

رشیدی اظهار داشت: به هر حال آن دسته از کشورهایی که با تحریک شرکای آمریکایی و اسرائیلی خود به این قطعنامه رای مثبت داده‌اند،مهره‌های سوخته محسوب می‌شوند.

وی با اشاره به برگزاری دور جدید مذاکرات ایران با 1+5، گفت: پیشنهاد می‌شود در دور جدید مذاکرات، ایران با توجه به واهمه غرب نسبت به قراردادهای نفتی ایران و روسیه با پیش شرط افزایش فروش نفت وارد مذاکرات شود و امیدواریم در دور جدید مذاکرات با احترام متقابل و عدم دخالت در امور داخلی ایران همراه شویم.
انتهای پایان/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها