امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۳:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 74541
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 117
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، قسمت اول مستند «زیر پوست اشرف» تهیه شده در مرکز مستند حقیقت امشب بعد از نماز مغرب و عشا از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، قسمت اول مستند «زیر پوست اشرف» تهیه شده در مرکز مستند حقیقت امشب بعد از نماز مغرب و عشا از شبکه اول سیما بر روی آنتن می‌رود.

این مستند که با همکاری مؤسسه راهبردی دیده‌بان و سفارت جمهوری اسلامی ایران در عراق تهیه و تولید شده به بررسی آخرین آثار منافقین در پادگان اشرف می‌پردازد.

در این مستند تعدادی از جدا شده‌های منافقین در راهرو‌های پادگان اشرف در مقابل دوربین از خاطرات خود در این سازمان تروریستی صحبت می‌کنند و رنج و ستمی را که از سوی این فرقه متحمل شده‌اند را بازگو می‌کنند.

مستند زیر پوست اشرف روایتی متفاوت است که با نگاه حقوق‌بشری به زندگی طاقت فرسای اعضای سابق منافقین در پادگان اشرف می‌پردازد.

از نکات بسیار جالب این مستند، گشت و گذار اعضای سابق فرقه رجوی در محل‌هایی از پادگان اشرف است که در طول 30 سال زندگی در این پادگان هیچ‌گاه آن مکان‌ها را ندیده بودند.

اشک‌های اعضای جدا شده منافقین در پادگان اشرف برای سالهایی از عمرشان را که در این پادگان از دست داده‌اند، در حالی که با آثار بر جای مانده از زندگی مرفه سرکردگان منافقین روبه‌رو می‌شدند از دیگر نکات دیدنی این مستند است.

گفتنی است قسمت دوم این مستند نیز دوشنبه هفته آینده از شبکه اول سیما بر روی آنتن می‌رود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار