امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۰۴:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 74556
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 77
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از سایت بسیج، مینو اصلانی در خصوص قطعنامه اخیر اتحادیه اروپا علیه ایران اظهار داشت: ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از سایت بسیج، مینو اصلانی در خصوص قطعنامه اخیر اتحادیه اروپا علیه ایران اظهار داشت: افرادی که بحث این قطعنامه را پیش کشیده اند، خیلی بی آبروتر هستند که بخواهند علیه ملت ایران قطعنامه صادر کنند.

وی افزود: اتحادیه اروپا که دم از حقوق بشر می‌زند در باتلاق مسائل اقتصادی، سیاسی و اجتماعی فرور رفته است و هیچ ناقض آشکار حقوق بشر نظیر اتحادیه اروپا وجود ندارد.

اصلانی با بیان اینکه خشونتی در آمریکا علیه زنان صورت می‌گیرد بسیار مشهود است، تصریح کرد: در این کشور به اصطلاح مدعی حقوق بشرهر چند ثاینه به یک زن تعرض صورت می‌گیرد که این مسئله منجر به افزایش تولد کودکان نامشروع شده است که روند نسل را به خطر انداخته است.

مسئول بسیج جامعه زنان کشور ادامه داد: اروپائیان جزء وحشی ترین اقوام بشریت هستنند و آنها برده داری را رواج داده‌اند تا جایی که از انسان‌ها به عنوان برده استفاده می‌کنند و در تاریخ نه چندان دور انسان‌ها را به عنوان شکار قرار می دادند.

وی تصریح کرد: اینکه اتحادیه اروپا بحث قطعنامه حقوق بشر را به میان آورده است به این دلیل است که چند سالی است گروهای داخلی خائن فمنیستی نظیر شیرین عبادی با جمع آوری اطلاعت دروغ و ارائه آن به اتحادیه اروپا والبته با فشار و لابی صهیونیسم پیگیری وضعیت حقوق بشر در ایران شدند.

مسئول بسیج جامعه زنان کشور خاطرنشان کرد: دشمنان قسم خورده جمهوری اسلامی ایران چشم دیدن موفقیت های کشورمان را در عرصه های علمی، فرهنگی، سیاسی و امنیتی را ندارند و از آنجایی که در بحث هسته ای هم نتوانستند حرف خود را به کرسی بنشانند این بار بحث حقوق بشر را پیش کشیده اند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها