امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۱:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 74560
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 81
علی اصغر شیرمحمدی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار داشت: به همراه این قاچاقچیان و سوداگران مرگ بیش از سه کیلو مواد مخدر کشف و ضبط شده ...

علی اصغر شیرمحمدی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار داشت: به همراه این قاچاقچیان و سوداگران مرگ بیش از سه کیلو مواد مخدر کشف و ضبط شده است.

وی با بیان اینکه اعتیاد به مواد مخدر علاوه بر وارد کردن زیان‌های جسمی به جوانان صدمات روحی را به دنبال دارد، خاطر نشان کرد: اعتیاد به مواد مخدر مشکلات عدیده‌ای برای جامعه به وجود می‌آورد.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه اعتیاد موجب ابتلای جوانان به انواع بیماری‌های عفونی مختلف و واگیردار می‌شود، افزود: مصرف مواد مخدر مشکلات فراوان اقتصادی و احتماعی را در جامعه به دنبال دارد.

شیرمحمدی با اشاره به نقش والدین و خانواده‌ها در پیشگیری از اعتیاد جوانان تصریح کرد: سکان اصلی مبارزه با مواد مخدر در دست خانواده‌ها و مردم است وهر جا که خانواده‌ها با پلیس همکاری داشته‌اند موفقیت‌های بسیاری حاصل شده است.

وی با تاکید بر مبارزه قاطع پلیس با سوداگران مرگ یادآور شد: شیوع مواد مخدر در جامعه آسیب‌های فراوانی را به همراه دارد که باید مردم و پلیس دست به دست هم دهند تا این معضل اجتماعی به حداقل برسد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان زنجان با اشاره به اینکه مصرف مواد مخدر در جامعه علاوه بر خسارت‌های اقتصادی ایجاد بی‌نظمی نیز به دنبال دارد، افزود: بی‌هویتی ملی و دینی در بین معتادان زیان‌های اجتماعی و فروپاشی خانواده‌ها را نیز به دنبال دارد.

شیرمحمدی خاطر نشان کرد: ماموران مبارزه با مواد مخدر استان زنجان موفق شدند در 48 ساعت گذشته بیش از سه کیلو مواد مخدر از نوع تریاک را کشف و ضبط کنند و پنج سوداگر مرگ را نیز شناسایی و دستگیر کنند.
انتهای پیام/2308/خ30
برچسب ها:
آخرین اخبار