امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۲:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 74573
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 33
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بندرعباس، سردار رضا محمدی‌یگانه ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: حوالی دو دقیقه مانده ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بندرعباس، سردار رضا محمدی‌یگانه ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: حوالی دو دقیقه مانده به ساعت 24 چهارشنبه آخر سال ماموران کلانتری 11 بندرعباس از وقوع یک راهبندان و تخریب خودروها توسط جمعی از اراذل و اوباش باخبر شدند.

وی ادامه داد: این افراد با استفاده از تابلوی راهنمایی و رانندگی اقدام به انسداد راه نموده و با عبور خودروها خصوصا خودروهای مدل بالا اقدام به سنگ پرانی و تخریب اموال مردم می‌کردند که به برخی تا مرز 200 میلیون ریال نیز خسارت وارد شده بود.

به گفته محمدی‌یگانه در این حین پس از چند بار اخطار و شلیک تیر هوایی با توجه به تهاجم افراد حاضر به سمت ماموران پلیس، تیراندازی با هدف اصابت به پای مهاجمین از سوی پلیس انجام شد که ظاهرا فردی در این درگیری پس از انتقال به بیمارستان کشته شده است.

فرمانده انتظامی استان با اعلام اینکه در این درگیری جمعی از پرسنل پلیس نیز مجروح شدند، خاطرنشان کرد: ماموران پلیس در راستای تامین امنیت مردم بدون کمترین اغماض اقتدار لازم را در برخورد با هنجارشکنان خواهند داشت و پلیس با احدی بر سر امنیت مردم شوخی ندارد.

انتهای پیام/88007/ط20/ظ1004
برچسب ها:
آخرین اخبار