امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۴:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 74581
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 61
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از گچساران، سید ظهیرالدین پورالحسینی بعد از ظهر امروز در مراسم بدرقه 400 دانش‌آموز گچسارانی به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از گچساران، سید ظهیرالدین پورالحسینی بعد از ظهر امروز در مراسم بدرقه 400 دانش‌آموز گچسارانی به مناطق عملیاتی در زمره کاروان راهیان نور با اذعان به تاثیر سازنده اردوهای راهیان نور، اظهار داشت: مهم‌ترین مسئله در برگزاری اردوها به ویژه راهیان نور، تامین امنیت آن است که باید با برنامه‌ریزی دقیق انجام شود تا راه تبلیغات دشمن مسدود شود.

وی همچنین با اشاره به امنیت دانش‌آموزان در سفر، اضافه کرد: از فرماندهی سپاه پاسداران به خاطر تلاش‌های وافی جهت برگزاری اردوی راهیان نور و همراهی طی سه روزه سفر در مناطق عملیاتی قدردانی می‌کنیم.

پورالحسینی گفت: این دانش‌آموزان توسط پنج دستگاه اتوبوس به مدت سه روز از مناطق عملیاتی جنوب از قبیل اروند، شلمچه، دهلاویه، هویزه، طلائیه و همچنین از رزمایش تدارک دیده شده بازدید می‌کنند.

وی با تشویق دانش‌آموزان به خاطره‌نویسی در چنین سفرهایی اذعان داشت: در واقع شما به زیارتگاه بزرگی رفته و در تفکر اسلامی می‌بینیم که وقایع زندگی پیامبران و اهل بیت در همه کتاب‌ها نوشته شده است.

این مسئول خطاب به دانش‌آموزان افزود: شما به سرزمینی سفر می‌کنید که پیام شهیدان را به همراه دارد پس حتما خاطرات سفر را ثبت و یادداشت کنید تا در آینده بتوانید از آن‌ها استفاده کنید.

وی بیان کرد: بعد از بازگشت دانش‌آموزان، خاطره‌ها و سفرنامه‌های نوشته شده دانش‌آموزان جمع آوری شده و به صورت کتابچه در مدارس تهیه و از بهترین نوشته‌ها تجلیل خواهد شد.

رئیس آموزش و پرورش شهرستان گچساران به تهاجم فرهنگی دشمن در ابعاد مختلف و هشدارهای مقام معظم رهبری در این خصوص در طول سالیان گذشته اشاره کرد و گفت: باید در بین جوانان و نوجوانان خود توسط اولیا و مربیان بصیرت‌افزایی صورت گیرد، چراکه دشمن امروز جنگ فرهنگی را بیش از هر چیز در دستور کار قرار داده است.

این مسئول خاطرنشان کرد که در سال اقتصاد و فرهنگ باید دانش‌آموزان را بیش از گذشته به میدان آوریم تا بتوانند در هر دو عرصه اثرگذار باشند که در این بین می‌توانند در عرصه فرهنگ تولیدات خوبی داشته باشند.

به گزارش فارس، تعدادی از رزمندگان دفاع مقدس به عنوان راوی، دانش‌آموزان گچسارانی را در اردوی راهیان نور همراهی می‌کنند.
انتهای پیام/82019/ذ30/ظ1004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها