امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۲۳:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 74584
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 30
 به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از گچساران، جهانگیر انصاری فرمانده سپاه این شهرستان بعد از ظهر امروز در مراسم بدرقه 400 ...

 به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از گچساران، جهانگیر انصاری فرمانده سپاه این شهرستان بعد از ظهر امروز در مراسم بدرقه 400 دانش‌آموز دختر گچسارانی که با حضور فرمانده بسیج نفت و گاز، رئیس آموزش و پرورش و اولیا و مربیان دانش‌آموزان گچسارانی در سالن پد خندق شرکت بهره‌برداری نفت و گاز این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: اعزام دانش‌آموزان به مناطق جنگی در واقع خط بطلانی بر توطئه‌های فرهنگی دشمنان نظام اسلامی و یکی از برنامه‌های فرهنگی عمیق و تاثیر‌گذار است.

وی خطاب به دانش‌آموزان افزود: کتاب آمادگی دفاعی شما بهانه‌ای است برای آشنایی با پاسداری‌ها، دلاوری‌ها و فداکاری‌های رزمندگانی که در هشت سال دفاع مقدس جان بر کف برای حفظ میهن اسلامی و آسایش و امنیت ما جنگیدند.

این مسئول ادامه داد: دانش‌آموزان عزیز قدر این سفرها را بدانید که شما میهمانان شهدا هستید، شهدا شما را دعوت کرده‌اند، پس از این برکت بزرگ نهایت استفاده را ببرید.

فرمانده سپاه پاسداران گچساران با اشاره به اردوی راهیان نور دانش‌آموزی، تصریح کرد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و آمادگی دفاعی دانش‌آموزان برای مقابله با جنگ نرم دشمن از اهداف اصلی اعزام کاروان‌های راهیان نور دانش‌آموزی به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس است.

وی ابراز کرد: ما می‌رویم تا با شهدا و امام شهدا تجدید میثاق و با رهبری تجدید پیمان کنیم که راه ما راه رهبری و شهدا یعنی همان راه اسلام را ادامه خواهیم داد.

این فرمانده نظامی با بیان اینکه یکی از کارهای ماندگار فرهنگی در کشور همین اعزام کاروان‌های راهیان نور است، تصریح کرد: باید قدر این فرصت‌ها دانسته شود و دانش‌آموزان ما در این اردوها نهایت بهره را از معنویت این سفر برده و بصیرت‌آموزی خوبی داشته باشند.

انصاری از اهداف مهم دشمن را بازداشتن از فعالیت‌های فرهنگ دینی دانست و گفت: آن‌ها بیش از هر چیز از این مقوله می‌ترسند.
انتهای پیام/82019/ذ30/ظ1004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها