امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۸:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 74586
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 33
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اراک به نقل از معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی، علی‌اصغر طالبی اظهار داشت: ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اراک به نقل از معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی، علی‌اصغر طالبی اظهار داشت: مأموران انتظامی این استان با همکاری مأموران انتظامی استان همدان هفته گذشته از فعالیت افرادی در زمینه تهیه و توزیع مواد مخدر در این استان‌ها مطلع و تحقیقات گسترده‌ای توسط آنان در این زمینه صورت گرفت.

وی تصریح کرد: تحقیقات نشان داد که این افراد در یکی از کارخانه‌های اتوبان ساوه ـ همدان اقدام به تهیه هروئین و توزیع آن در سطح چند استان اطراف می‌کنند که روز گذشته اکیپی از ماموران انتظامی استان همدان با نیابت قضایی از دادسرای عمومی و انقلاب این استان و پس از هماهنگی با دادستان شهرستان ساوه با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر ساوه به یک کارخانه آسفالت در اتوبان ساوه– همدان مراجعه و این مکان را که محل  تهیه و توزیع مواد مخدر بود را تحت نظارت نامحسوس قرار دادند.

فرمانده انتظامی ساوه خاطرنشان کرد: پس از اطمینان مأموران از تردد اعضای باند در این محل با استفاده از تاریکی شب و در عملیاتی غافلگیرانه، سرکرده اصلی این باند را دستگیر کردند.

وی اضافه کرد: 910 گرم هروئین خیس و 40 میلیون و 917 هزار ریال وجه نقد حاصل از فروش مواد مخدر نیز کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی ساوه تصریح کرد: متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی شهرستان ساوه معرفی و تحقیقات برای شناسایی دیگر افراد باند ادامه دارد.
انتهای پیام/87001/ذ
برچسب ها:
آخرین اخبار