امروز : پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 18
۲۳:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7459
تاریخ انتشار: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۲
تعداد بازدید: 88
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سید‌مهدی هاشمی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سید‌مهدی هاشمی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز خانه ملت و در جریان رسیدگی به پیشنهادات مختلف نمایندگان درباره لایحه بودجه 92، اظهار داشت: امروز سومین روزی است که در حال بررسی بودجه 92 در مجلس هستیم و بخشی از 18 بند این بودجه را مورد رسیدگی قرار داده‌ایم.

وی افزود: اگر با این روند پیش رویم، حداقل یک ماه دیگر رسیدگی به بودجه 92 کار دارد، رئیس جلسه طبق آئین‌نامه مسئول تشخیص موارد و پیشنهاداتی است که باید در مجلس طرح شود.

هاشمی خطاب به ابوترابی فرد که ریاست جلسه را برعهده داشت، گفت: شما باید ساز و وکاری را در نظر بگیرید که مشخص شود آیا پیشنهاد مطرح شده لازم است بیان شود یا نه، این طور نباشد که 3 روز است بودجه را بررسی می‌کنیم اما تنها یک سوم از 18 بند بودجه را تصویب کردیم.

در ادامه حجت‌الاسلام ابوترابی فرد نایب رئیس اول مجلس که در غیاب لاریجانی ریاست ساعتی از صحن علنی را برعهده داشت، در پاسخ به تذکر هاشمی گفت: برخی از پیشنهادات مکتوب نمایندگان که دارای اشکال قانونی بودند و قابل فهم نبودند را اصلا چاپ نکردیم، برخی پیشنهادات نیز خلاف قانون برنامه پنجم بود ولی قابل طرح است اما در هنگام رای‌گیری باید دو سوم رای بیاورد و برخی پیشنهادات هم نمی‌تواند رای داشته باشد ولی ما نمی‌توانیم جلوی مطرح شدن آنها را بگیریم.

ابوترابی فرد گفت: مطلبی که شما بیان کردید توصیه خوبی است و بهتر است نمایندگان به آن توجه کنند.
انتهای پیام/
 
   
برچسب ها:
آخرین اخبار