امروز : یکشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۹ - 2020 December 6
۰۲:۱۹
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 746
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۲۶
تعداد بازدید: 399
مسعود امینی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: ما در حوزه امور مجلس وزارتخانه ورزش و جوانان جلسه‌ای را داشتیم  و در آن چند موضوع را دنبال کردیم، ...

مسعود امینی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: ما در حوزه امور مجلس وزارتخانه ورزش و جوانان جلسه‌ای را داشتیم  و در آن چند موضوع را دنبال کردیم، یکی اینکه از فرصت کمیسیون تلفیق مجلس استفاده کنیم که در سایر رسانه ‌ها خبر به درستی منتشر نشد و خبر به صورت جلسه با کمیسیون امور اجتماعی مجلس منتشر شد.

وی با انتقاد از فراکسیون جوانان مجلس ادامه داد: از فراکسیون جوانان مجلس شورای اسلامی چون متولی امور جوانان هستند انتظار داریم از این فرصت برای کمک به نسل جوان استفاده کنند.

امینی افزود: در جلسه‌ای که ما در امور مجلس وزارتخانه داشتیم مطرح شد که از فضای تلفیق استفاده کنیم و مشکلات ازدواج جوانان را به صورت جدی پیگیری کنیم تا بعد از بحث لایحه بودجه در قالب یک طرح دوفوریتی به مجلس بیاید.

مدیرکل دفتر ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان تصریح کرد: فضای دیگری که ایجاد شده است کار گروه وام ازدواج است که بین بانک مرکزی و وزارت ورزش و جوانان در سال گذشته تشکیل شد و جلسه اصلی و کاربردی آن در اوایل سال جاری برگزار می‌شود.

امینی افزود: نقطه قوت دیگری که در سال گذشته اتفاق افتاد این بود که که شورای عالی پول و اعتبار در بانک مرکزی در مردادماه تصویب کرد که اولین اولویت پرداخت‌ها، موضوع وام ازدواج باشد.

امینی ادامه داد: نکته دوم این بود که در سال گذشته سامانه‌ای با عنوان وام قرض‌الحسنه ازدواج تشکیل شد که به صورت متمرکز قابل ملاحظه است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها