امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۶:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7460
تاریخ انتشار: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۲
تعداد بازدید: 155
به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس جبهه پایداری انقلاب اسلامی پس از ثبت‌نام نامزدهای‌ ریاست‌جمهوری بیانیه‌ای صادر ...

به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس جبهه پایداری انقلاب اسلامی پس از ثبت‌نام نامزدهای‌ ریاست‌جمهوری بیانیه‌ای صادر کرد.

در این ایجاد جبهه ای مستحکم در برابر گفتمان سازش و ارتجاع و جریان های وابسته به فتنه و انحراف و رویکردهای تکنوکراتیک از مهمترین رسالت حامیان گفتمان مقاومت و عدالت در زمان کنونی است.

این بیانیه می‌افزاید: به استحضار ملت شریف ایران اسلامی می‌رسانیم جبهه پایداری انقلاب اسلامی جهت انتخاب نامزد اصلح ریاست جمهوری بر اساس وظیفه دینی و انقلابی خود و با ملحوظ داشتن جمیع شاخص‌های مورد تاکید رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و پس از تائید و تصویب مصوبه شورای مرکزی توسط شورای محترم فقها، به معرفی جناب آقای دکتر باقری لنکرانی اقدام کرده است و با اتمام ثبت‌نام نامزدهای ریاست جمهوری نیز تغییری در تصمیم جبهه پایداری حاصل نشده است.

این بیانیه تصریح می‌کند: لازم به ذکر است جبهه پایداری همکاری و همفکری و هم‌افزایی بین نامزدهای گفتمان انقلاب اسلامی را برای تبیین و گسترش مواضع گفتمانی در زمان انتخابات  فرصتی مناسب قلمداد می‌کند .

«جبهه پایداری ضمن دعوت نیروهای معتقد به گفتمان مقاومت و عدالت به رصد هوشمندانه و دقیق فضای سیاسی کشور  نسبت به برنامه ریزی تخریب فقهای ربانی و بصیر علی الخصوص حضرت علامه مصباح یزدی حفظه الله تعالی هشدار می‌دهد و این برنامه ریزی‌ها  را طراحی شده توسط مراکز قدرت و ثروت و پیروان گفتمان سازش و ارتجاع می‌داند.»

این بیانیه تاکید می‌کند: به فضل الهی امت حزب اللهی و ولایتمدار اجازه پیاده شدن نقشه‌های شوم دشمنان این کشور را نخواهد داد و ملت قهرمان و آگاه ایران، ضمن لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب ادام الله ظله العالی با حضور گسترده در انتخابات پیش رو  و با انتخاب نامزد اصلح نقشه های پیچیده دشمنان نظام اسلامی را نقش بر آب خواهند کرد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار