امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۱۰:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 74631
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 36
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در غزه، «ابو خالد»، سخنگوی رسمی گردان‌های مقاومت ملی، شاخه نظامی جبهه دموکراتیک برای ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در غزه، «ابو خالد»، سخنگوی رسمی گردان‌های مقاومت ملی، شاخه نظامی جبهه دموکراتیک برای آزادی فلسطین در سخنانی طی افتتاح دوره آموزش نظامی شماری از رزمندگان وابسته به این جبهه با بیان اینکه مقاومت تنها راه مقابله با اشغالگری اسرائیلی است که همچنان ادامه دارد، تاکید کرد که این جبهه رزمندگان خود را جهت رویارویی با دشمن صهیونیستی آموزش می‌دهد.

این رزمندگان قرار است، در یکی از پایگاه‌های نظامی وابسته به جبهه دموکراتیک برای آزادی فلسطین در منطقه «المحررات» واقع در غرب شهر رفح، در جنوب نوار غزه آموزش ببینند.

ابو خالد در ادامه سخنان خود خاطر نشان کرد که تفنگ‌های گردان‌های مقاومت ملی تا زمان تحقق خواسته‌های مردم فلسطین در بازگشت به سرزمین‌اشان و آزادی و استقلال، همچنان به سمت اشغالگران نشانه رفته است.

وی تاکید کرد: این دوره نظامی به این جهت برگزار می‌شود، تا بار دیگر تاکید کند که گزینه ما همچنان مقاومت مسلحانه و عملیات استشهادی است که همواره مهمترین گزینه در مبارزه علیه اشغالگران اسرائیلی است.

ابو خالد بار دیگر خواستار تشکیل اتاق عملیات مشترک جبهه مقاومت با دیگر جناح‌های نظامی نیروهای مقاومت فلسطینی شد تا امکان مقابله بیش از پیش با ارتش اشغالگر فراهم شود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها