امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۷:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 74636
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 25
به گزارش فارس و به نقل از پایگاه خبری الیوم السابع، عمر البشیر رئیس جمهور سودان بر ادامه تلاش‌های فشرده برای تحقق وفاق ملی فراگیر در این کشور که هیچ ...

به گزارش فارس و به نقل از پایگاه خبری الیوم السابع، عمر البشیر رئیس جمهور سودان بر ادامه تلاش‌های فشرده برای تحقق وفاق ملی فراگیر در این کشور که هیچ طرفی را استثنا نمی‌کند تاکید کرد.

وی افزود: دستیابی به وفاق ملی دعوتی صادقانه برای همبستگی صفوف ملت سودان و پایبندی آنها به اصول ملت سودان و منافع عالیه آن است تا حکومت در این کشور از راه مسالمت آمیز منتقل شود.

البشیر در پارلمان سودان گفت: تحقق وفاق ملی مسئولیتی ملی است که در آن کسانی که در راس قدرت هستند با کسانی که در کنار مخالفان هستند برابری می‌کنند.

رئیس جمهور سودان گفت که گفت‌وگوهای فراگیری با احزاب و نهادهای مختلف سیاسی برای دستیابی به تفاهم ملی صورت ‌گرفته است و بیشتر این احزاب با گفت‌وگو و دستیابی به دیدگاه‌هایی مثبت موافقت کرده‌اند.

عمر البشیر بر ضرورت ادامه اصلاحات و نوآوری در سودان تاکید کرد و گفت: امیدواریم همه در آماده کردن برنامه‌ای ملی برای شکوفایی اقتصاد و استفاده از توانمندی ملی مشارکت کنند تا عدالت اجتماعی در کشور محقق شود.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها