امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۲۲:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 74652
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 57
اسدالله شکرانه، مسئول دبیرخانه دائمی بنیاد آذریزدی در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در پاسخ به ...

اسدالله شکرانه، مسئول دبیرخانه دائمی بنیاد آذریزدی در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا این بنیاد در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران دارای غرفه خواهد بود، بیان داشت: شاکله‌های موجودی بنیاد مرحوم آذریزدی به این گونه نیست که در این قضایا ورود پیدا کند.

وی اضافه کرد: بنیاد مرحوم آذریزدی در بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران به صورت مجزا، دارای غرفه نخواهد بود چراکه کتاب‌های مرحوم آذریزدی از سوی برخی از ناشران نظیر انتشارات امیرکبیر، اشرفی و اندیشمندان منتشر و در نمایشگاه کتاب تهران طبق روال گذشته عرضه خواهد شد.

شکرانه در پاسخ به این پرسش که آیا مجموعه 17 جلدی «سیمرغ قصه‌های مردم ایران» و کتاب‌های مرحوم آذریزدی به گویش یزدی به نمایشگاه کتاب می‌رسد، افزود: با توجه به شرایط فرهنگی و اقتصادی روز، اعتبار لازم برای چاپ و انتشار این کتاب‌ها در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران فراهم نشده است.

وی ادامه داد: برای چاپ کتاب‌های مرحوم آذریزدی به گویش‌های مختلف، تاکنون هیچ اعتباری را نتوانستیم جذب این بنیاد کنیم و در نهایت نیز برای چاپ این کتاب‌های تاکنون هیچ کمکی هم به بنیاد صورت نگرفته است.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها