امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۳:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 74660
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 44
رحیم مخدومی، نویسنده ادبیات انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بیان داشت: ...

رحیم مخدومی، نویسنده ادبیات انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بیان داشت: دو کتاب از تازه‌ترین آثارم به زودی منتشر و در بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران روانه بازار نشر می‌شود.

وی ادامه داد: کتاب نخست، «فرماندهان ورود ممنوع» نام دارد که با موضوع خاطرات فرماندهان تخریب دفاع مقدس کشور به زودی از سوی مؤسسه شاهد در حدود یکصد صفحه به چاپ خواهد رسید.

مخدومی ادامه داد: کتاب دوم نیز با عنوان «دیالمه» توسط نشر «فاتحان» منتشر می‌شود که مضمون آن هم به زندگینامه و خاطرات شهید دیالمه به عنوان شهید بصیرت، مربوط می‌شود، که این شهید جزو شهدای شاخص سال 92 نیز به شمار می‌رفت.

مدیر مؤسسه فرهنگی هنری رسول آفتاب گفت: کتاب «دیده‌بانان ایستاده می‌خندند» یکی از آثار محمدحسن ابوحمزه با موضوع قصه‌های‌ طنز برای گروه سنی نوجوان است که به احتمال زیاد عنوان این کتاب تغییر خواهد کرد.

وی اضافه کرد: مجموعه 5 جلدی قصه‌های طنز دفاع مقدس، برگرفته از خاطرات دفاع مقدس محمدحسن ابوحمزه است که همه آنها به مرور زمان به چاپ خواهد رسید اما نخستین جلد آن در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از سوی انتشارات رسول آفتاب به مخاطبان نوجوان، عرضه می‌شود.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها