امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۵:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 74664
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 71
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،  روابط عمومی بنیاد سعدی، دکتر غلامعلی حداد عادل در دیدار نوروزی با همکاران بنیاد سعدی با حضور ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،  روابط عمومی بنیاد سعدی، دکتر غلامعلی حداد عادل در دیدار نوروزی با همکاران بنیاد سعدی با حضور معاونان، مدیران و کارشناسان اظهار کرد: درسال گذشته تشکیل بنیاد سعدی عملا اتفاق افتاد و در سال جدید لازم است به سمت تثبیت گام برداریم.
 
وی همچنین با اشاره به تشکیل کمیسیون دائمی هیات امناء بنیاد سعدی گفت: در اسفندماه سال گذشته جلسه هیات امناء با حضور معاون اول رییس جمهور و دیگر اعضا همچون وزرای امورخارجه، علوم و تحقیقات، آموزش و پرورش، فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس سازمان فرهنگ وارتباطات اسلامی تشکیل شد و خوشبختانه همه براهمیت ترویج زبان فارسی به عنوان یکی از سرمایه‌های عظیم ملت ایران تاکید داشتند.

حدادعادل با بیان اینکه بنیاد سعدی مولود سازمان فرهنگ و ارتباطات است، گفت: با بیشتر روشن شدن حدود وظایف و فعالیت های بنیاد سعدی، قطعا سرعت کار در رسیدن به اهداف بنیاد که همان گسترش زبان فارسی و آموزش آن به غیرفارسی زبانان است، بیشتر خواهد شد.

وی به فعالیت نزدیک بنیاد سعدی با وزارت علوم و تحقیقات و فناوری جهت تربیت استاد و اعزام به خارج از کشور اشاره و بر ضرورت همکاری بیشتر در این زمینه تاکید کرد.

رییس بنیاد سعدی افزود: جامعه المصطفی العالمیه از دیگر نهادهایی است که همکاری خوبی در آینده با آن ها خواهیم داشت تا ازظرفیت این نهاد برای آموزش زبان فارسی استفاده کنیم در همین راستا در سال 92 دیداری با رییس و دیگر اعضاء جامعه المصطفی داشته ایم.

وی « تشکیل شوراهای راهبردی منطقه ای»، « مطالعه درباره انواع روش های آموزش زبان فارسی به خارجیان و ایرانیان مقیم خارج در فضای مجازی » و « معرفی بیشتر بنیاد سعدی در خارج از کشور» را از دیگر برنامه های سال 93 بنیاد سعدی برشمرد و گفت: امیدوارم با جدیت و مسوولیت شناسی همکاران بتوانیم نهادی نمونه و بدور از تنبلی و رکود را ایجاد کنیم.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها