امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۱:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 74673
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 30
حجت‎الاسلام مرتضی صانعی، مدیر امور پژوهشی موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) در گفت‌وگو با خبرنگار آیین و اندیشه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از ...

حجت‎الاسلام مرتضی صانعی، مدیر امور پژوهشی موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) در گفت‌وگو با خبرنگار آیین و اندیشه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ضمن بیان این خبر گفت: همکاری که بنا است با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در زمینه تغییرات جمعیتی داشته باشیم پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری است قرار براین شده تا طرح‌های پژوهشی مورد نیاز وزارت بهداشت در این مؤسسه آماده شود.

وی با اشاره به اینکه تاکنون ایده اولیه این طرح‌ها آماده شده و قرار است در گروه‌های علمی مؤسسه امام خمینی (ره) مورد بحث و بررسی قرار بگیرد، اظهار داشت:  به زودی ما اعلام آمادگی می‌کنیم تا به سمت امضای تفاهم نامه و اجرای پژوهش برویم.

حجت‌الاسلام صانعی یادآور شد: امیدواریم این طرح تا انتهای سال نتیجه مناسب را بدهد.

مدیر امور پژوهشی مؤسسه امام خمینی (ره)‌ درباره اجرایی شدن بحث کرسی‌های نظریه پردازی در مؤسسه با همکاری کرسی‌های نقد، مناظره و نظریه پردازی شورای عالی انقلاب فرهنگی توضیح داد: امسال حداقل دو کرسی در حوزه فلسفه برگزار خواهد شد که برنامه‌ریزی‌های آن انجام شده است.

وی در پایان اظهار داشت: تا یکی دو هفته آینده برای عناوین کرسی‌ها و نشست‌ها به جمع‌بندی خواهیم رسید و جزئیات آنها اعلام می‌شود.
انتهای پیام/ک
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها