امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۵:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 74690
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 30
غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش، درباره جلسه امروز این شورا به خبرنگار سینمایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: به مناسبت ...

غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش، درباره جلسه امروز این شورا به خبرنگار سینمایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: به مناسبت اولین جلسه شورای صنفی که در سال 93 برگزار شد، دکتر ایوبی رئیس سازمان سینمایی کشور نیز در این جلسه حضور داشت و درباره اکران گروه مخاطب خاص نوید خوبی داد.

فرجی ادامه داد: قرار شد گروه نمایشی مخاطب خاص با حمایت سازمان سینمایی راه اندازی شود و سینماهای این بخش نیز توسط انجمن سینما داران با همکاری صاحبان سینما لیست سینماهای این گروه نمایشی اعلام شود.

سخنگوی شورای صنفی نمایش همچنین درباره برنامه اکران سینما در ماه آینده خاطر نشان ساخت: فیلم سینمایی «با دیگران» تا 27/1/93 در گروه سینمایی فرهنگ روی پرده است و فیلم آینده این گروه نمایشی به زودی اعلام می‌شود و باقی فیلم های تا رسیدن به میزان کف فروش روی پرده می‌مانند.

فرجی در ادامه تصریح کرد: موضوع دیگر تهیه کنندگان فیلم های اکران نوروزی بود که انتقاداتی به نحوه توزیع سالن های سینما برای فیلم های نوروز 93 مطرح کرده بودند که عملا شورا هیچ دخالتی در نحوه اکران فیلم و قراردادی که سینما با تهیه کننده و یا پخش کننده بسته می شود ندارد و براساس دستورالعمل آیین نامه اقدام می کند و هیچ موضوعی برای طرف های ذینفع پنهان نیست و همه چیز اشکار است.
انتهای پیام /
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها