امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۹:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 74700
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 54
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سازمان دارالقرآن‌الکریم در نظر دارد تا با استفاده از اجتماع مؤمنان ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سازمان دارالقرآن‌الکریم در نظر دارد تا با استفاده از اجتماع مؤمنان در ایام اعتکاف، مجموعه برنامه‌هایی را با هدف فرهنگ‌سازی انس بیشتر مردم با قرآن کریم در سطح مساجد به اجرا درآورد.

محمد مهدی بحرالعلوم معاون آموزش و پژوهش سازمان دارالقرآن الکریم ضمن اعلام این خبر به فارس، گفت: با توجه به دو ویژگی موجود در اعتکاف یعنی تجمع مؤمنان و برگزاری این مراسم در مساجد، سازمان در نظر دارد به صورت ویژه به برنامه‌های قرآنی بپردازد تا گامی در جهت ارتقای انس عموم مردم با قرآن کریم برداشته شود.

وی اصلاح قرائت نماز، اجرای تلاوت قرآن اذان‌گاهی، تلاوت ترتیل یک صفحه از قرآن کریم توسط عموم افراد حاضر در مسجد و تلاوت و ختم کل قرآن کریم را از مهم‌ترین برنامه‌های این طرح اعلام کرد و در این باره افزود: نکته مهم در این رابطه این است که تمامی این امور توسط خود اعتکاف‌کنندگان اجرا خواهد شد و سازمان دارالقرآن قصد اعزام قاری را به مساجد ندارد.
انتهای پیام/ت
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها