امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۴:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 74706
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 167
به گزارش خبرنکار سینمایی فارس، حجت‌الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی در بخشی از این مراسم خطاب به سؤال حسین پاکدل مجری مراسم که از او پرسیده بود اگر به ...

به گزارش خبرنکار سینمایی فارس، حجت‌الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی در بخشی از این مراسم خطاب به سؤال حسین پاکدل مجری مراسم که از او پرسیده بود اگر به عقب برگردد آیا همچنان مسئولیت سینما را خواهد پذیرفت یا خیر، گفت: اگر به عقب برگردیم حقیقتاً این مسئولیت را می‌پذیرم و با کمال میل می‌پذیرفتم ولی اگر بپرسید که در چه حال و چه وضعیتی هستم باید بگویم البته نگرانم از این که امیدی که در شما به وجود آمده ناامید شوید و نگران ادامه آن هستم.
رئیس سازمان سینمایی همچنین به سینماگران گفت: در سالی که سال اقتصاد و شکوفای فرهنگ است امیدوارم با همراهی شما به موفقیت دست یابیم من امسال را برای سینما سالی خوب می‌دانم و این حس شادی را که در فیلم‌نامه‌های شما دیده می‌شود به ما هم منتقل می‌شود، خوشبختانه نوروز را خوب شروع کردیم و فروش خیلی خوب فیلم‌ها نوید آشتی مردم را با سینما می‌دهد و همین امروز جلسه‌ای با وزیر آموزش وپرورش داشتیم برای نحوه تعامل در زمینه سینما و همه دل‌شان می‌خواهد برای سینما کاری کنند.
ایوبی همچنین با اشاره به بحث امنیت شغلی اظهار داشت:‌ گزارشی که در ارتباط با امنیت شغلی تهیه شده بود را در همان روزهای اولیه مسئولیت خواندم اما حالا وقتش است که بنشنیم و با همدیگر راه حل درست و منطقی و محترمانه پیدا کنیم. بنده برای کارهای سال‌های قبل و بن‌هایی که اهدا می‌شد هم اقداماتی انجام دادم اما مدیران هوشمندانه گفتند که این کارها راه‌حل خوبی نیست و باید بنشینم برای همه مشکلات راه‌حل درست و منطقی پیدا کنیم.
رئیس سازمان سینمایی همچنین در خصوص اولویت‌های سازمان سینمایی که اواخر سال قبل اعلام شده بود نیز گفت: در عرصه تولید فیلم اولویت‌ها و سیاست‌هایی را اعلام کردیم اما این اولویت‌ها به هیچ عنوان معنی دستوری و بخشنامه‌ای ندارد و تنها به عنوان اولویت‌های حمایتی اعلام شده است و ما معتقدیم باید در اتاق شیشه‌ای مدیریت کرد و هیچ فاصله‌ای بین مدیریت سینما و شما احساس نمی‌کنیم.
وی همچنین با اشاره به برنامه‌های سازمان سینمایی برای جشنواره‌های سینمایی و استمرار حضور در جشنواره‌های خارجی اظهار داشت: همچنان حضور پرقدرت در جشنواره‌های خارجی در دستور کار داریم و همواره گفتم که قدرت سینمای ایران بسیار بالا است و امیدوارم این قدرت بیشتر هم شود.
ایوبی تأکید کرد: در مورد جشنواره کن امسال قرار نیست هیئت‌های عجیب و غریب از سینمای ایران راه بیفتد و میهمانان اصلی مدیران سینمایی نیستند بلکه کسانی هستند که فیلم‌هایشان در جشنواره فجر، سینما حقیقت و فیلم کوتاه به عناوین برتر دست یافته و این فیلم‌سازان به عنوان سفیران سینمای ایران در جشنواره کن حضور پیدا خواهند کرد.
مشروح این مراسم منتشر خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها