امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۲۲:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 74712
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 54
ابوالقاسم طالبی کارگردان سینما و تلویزیون که قرار است با کاروان زائران صلح سوریه به این کشور برود، در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی فارس درباره علت ...

ابوالقاسم طالبی کارگردان سینما و تلویزیون که قرار است با کاروان زائران صلح سوریه به این کشور برود، در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی فارس درباره علت همراهی‌اش با این کاروان با وجود مخاطرات موجود گفت: همیشه کاری که لازم است را انجام می‌دهیم و کاری به مخاطرات آن نداریم.

وی افزود: از زمانی که با امام خمینی(ره) عهد بستیم کاری که لازم بوده و وظیفه ما بوده را انجام دادیم و هیچوقت به مخاطراتش فکر نکردیم.

طالبی ادامه داد: اگر ما وظیفه داشته باشیم حرکتی انجام بدهیم که ولو نمادین باشد و از ناحیه فرزندان انقلاب باشد فرقی ندارد کجا باشد سوریه، افغانستان و ...، فرزندان انقلاب آنجا حضور خواهند داشت.
به گزارش فارس، اعضای کاروان زائران صلح سوریه که دیشب در قم بوده است امروز به تهران بازمی‌گردد و قرار است بعداز ظهر در نشست «سلام به صلح، سلام به سوریه» شرکت کنند.
در این همایش که در سالن شیخ انصاری دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد، رضا امیرخانی، محمدرضا شهیدی‌فر، بهروز افخمی، ابوالقاسم طالبی، ناصر فیض، فروز رجایی‌فر ، محمد حسین جعفریان و محمدرضا زائری که کاروان را در سوریه همراهی می‌کنند حضور خواهند داشت و برخی آنان به ایراد سخن خواهند پرداخت.
انتهای پیام/س
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها