امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۱:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 74715
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 67
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، انتشارات هزاره ققنوس مانند دیگر ناشران  کشورمان در روزهای ابتدایی بهار و نزدیک شدن به نمایشگاه کتاب سرگرم انتشار ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، انتشارات هزاره ققنوس مانند دیگر ناشران  کشورمان در روزهای ابتدایی بهار و نزدیک شدن به نمایشگاه کتاب سرگرم انتشار کتاب‌های جدید و تجدید چاپ کتاب‌های پرفروش این نشر است. به گفته مسئولان این نشر، انتشارات هزاره ققنوس امسال تقریبا با 40 کتاب جدید و چاپ اولی در حوزه‌های گوناگون را به نمایشگاه کتاب می‌آورد که این کتاب‌ها در حوزه‌های دین و ادبیات و دفاع مقدس و روان شناسی و جامعه شناسی و دیگر حوزه‌ها وارد بازار کتاب می‌شوند.

در میان کتاب‌های تجدید چاپی این نشر می‌توان به کتابهای جغرافیای رازها، مجموعه اشعار ابوالقاسم حسینجانی و جامعه شناسی تحریفات عاشورا نوشته سید عبدالحمید ضیائی اشاره کرد که هر دوی این کتاب‌ها به چاپ ششم رسیده‌اند.

در میان کتاب‌های جدید این نشر نیز می‌توان به مجموعه نثر ادبی محمدرضا مهدی زاده با عنوان «عطرتو را تلاوت می‌کنم»، مجموعه شعر شهرام مقدسی با عنوان «هوس پایین آمدن ندارم»،  مجموعه رباعی‌های سیف‌الله خادمی با عنوان «انگار کسی سیب تو را گاز زده»، رباعی‌های علیرضا دهرویه با نام «سرننوشت‌ها»، رمان «طوفان در راه» نوشته هادی خورشاهیان برای نوجوانان، مجموعه رباعی بهروز  آور زمانو مجموعه اشعار غزل آزاد مقدم اشاره کرد که این کتاب‌ها مجوز خود را گرفته‌اند و به نمایشگاه کتاب نیز می‌رسند.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها