امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۲:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 74717
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۳۲
تعداد بازدید: 158
برادر رحمت اسدی، ورزشکار بازداشت شده ایرانی در تایلند در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس اظهار داشت: همان‌طور که در برخی رسانه‌ها هم ...

برادر رحمت اسدی، ورزشکار بازداشت شده ایرانی در تایلند در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس اظهار داشت: همان‌طور که در برخی رسانه‌ها هم منتشر شده است، پلیس تایلند برادرم را که به همراه تیم پینت‌بال ایران در این کشور حضور

داشت، دستگیر کرد و سپس او را به دبی فرستاد. در دبی به او اتهام آدم‌ربایی زده‌اند و در حال حاضر وضعیت او اصلاً مشخص نیست.

وی ادامه داد: من از 10 فروردین ماه پیگیر وضعیت برادرم از طریق وزارت امورخارجه ایران هستم و تا یک‌شنبه هیچ اقدامی انجام نشده بود و روز یک‌شنبه وزارت امورخارجه جلسه‌ای را با من گذاشت تا به نوعی پس از یک‌هفته به این مسئله رسیدگی کند که من اصلاً نسبت به این اقدامات خوشبین نیستم.

برادر رحمت اسدی، ورزشکار ایرانی افزود: اقدام دولت تایلند در دستگیری برادرم و انتقال او به دبی بدون هماهنگی با سفارت ایران در تایلند اهانت به کشورمان است و نمی‌دانم چرا در این باره هیچ اقدامی صورت نمی‌گیرد. خانواده‌مان به شدت نگران وضعیت برادرم هستند، مادرم با ناراحتی قلبی روبرو است و همسر او نیز در شرایط روحی نامناسبی قرار دارد.

اسدی خاطرنشان کرد: امیدوارم در این‌باره مسئولان وارد عمل شوند و اقدامات مناسبی انجام بدهند. برادرم از قهرمانان پینت بال است و ده‌ها عناوین کشوری و بین‌المللی دارد و به هیچ عنوان سوء سابقه نه در کشور و نه در سطح بین‌الملل هم ندارد.

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، رحمت اسدی ورزشکار 32 ساله و عضو تیم ملی پینت بال ایران است برای شرکت در بازی‌های آسیایی راهی کشور تایلند شده بود که در سومین روز مسابقات توسط نیروهای امنیتی تایلند دستگیر و سپس به پلیس دبی در کشور امارات تحویل داده شد.

انتهای پیام/م

برچسب ها:
آخرین اخبار