امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۱۲:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 74729
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۳۲
تعداد بازدید: 70
غلامحسین اسماعیلی در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اظهار داشت: استفاده از «پابند الکترونیک» ...

غلامحسین اسماعیلی در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اظهار داشت: استفاده از «پابند الکترونیک» در سریال نوروزی «خوب، بد، زشت» بدون هماهنگی با سازمان زندان‌ها صورت گرفت و ما

از این موضوع بی اطلاع بودیم.

وی افزود: احتمالاً زمان تولید این سریال هم‌زمان با ورود پابند‌ها به کشور بوده و دست اندرکاران این سریال از نمونه اصلی «پابند الکترونیک» الگوبرداری کرده‌ بودند.

رئیس سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور با اشاره به اینکه در گزارش 20:30 در مورد نحوه عملکرد این پابند توضیحاتی ارائه شد، گفت: شکل ظاهری پابندی که در سریال از آن استفاده شد تشابهات زیادی با نمونه اصلی دارد.

اسماعیلی با تأکید بر اینکه موضوع استفاده از پابند را پیگیری خواهد کرد، گفت: ما باید با عوامل تولید و تهیه کننده این سریال صحبت کنیم.

وی در خصوص زمان نهایی استفاده از پابند الکترونیک در کشور اظهار داشت: در قانون بودجه پیش‌بینی شده که آئین نامه‌ای از سوی وزارت دادگستری تهیه و به تصویب هیأت وزیران برسد، بدون شک پس از طی مراحل قانونی استفاده از پابند الکترونیک را در دستور کار خود قرار می‌دهیم.

انتهای پیام/

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها