امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۲۲:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 74757
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۱۸
تعداد بازدید: 69
 به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس و به نقل از سایت رسمی فدراسیون،بر اساس آخرین رنکینگ جهانی که روز گذشته بر روی سایت های خبری و ...

 به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس و به نقل از سایت رسمی فدراسیون،بر اساس آخرین رنکینگ جهانی که روز گذشته بر روی سایت های خبری و به نقل از سازمان جهانی فوتبال ساحلی اعلام شده است، تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در رده دهم جهان قرار گرفت.

لازم به ذکر است که در رتبه بندی اخیر سازمان جهانی فوتبال ساحلی صرفا نتایج تیم های ملی فوتبال ساحلی جهان در مدت 4 سال گذشته مورد بررسی قرار گرفته که با توجه به نتایج به دست آمده توسط  ایران در این مدت، ساحلی بازان در رتبه دهم قرار گرفتند که نشان از پیشرفت فوتبال ساحلی ایران در 4 سال گذشته دارد.

گفتنی است که براساس رتبه بندی جهانی که در پایان سال 2013 اعلام شده بود، با توجه به درخشش ایران در مسابقات جام جهانی 2013 تاهیتی و همچنین مسابقات بین قاره‌ایی امارات و کسب عنوان قهرمانی توسط بازیکنان تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان، جایگاه ایران در رده تیم های ملی، همان رنکینگ ششم جهان است که پیش تر اعلام شده بود و عنوان اولی آسیا همچنان در اختیار ایران است.
انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها