امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۱۳:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 74760
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۱۸
تعداد بازدید: 44
به گزارش خبرنگار سیاست خارجی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مرضیه افخم، سخنگوی وزارت امور خارجه امروز در نشست خبری  هفتگی خود در خصوص ...

به گزارش خبرنگار سیاست خارجی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مرضیه افخم، سخنگوی وزارت امور خارجه امروز در نشست خبری  هفتگی خود در خصوص شایعه «دولت‌های غربی و آمریکا به منظور تسریع روند آزادسازی درآمدهای ایران وارد عمل شده و محرمانه به بانک‌های بین المللی توصیه کرده که به ایران در این زمینه کمک کنند»، اظهار داشت: به دنبال توافق ژنو کارگروهی برای پیگیری اجرای توافقات تشکیل شد و یکی از مباحث توافق شده در این مذاکرات بحث دارایی‌های جمهوری اسلامی ایران بود که  در  3 مرحله انجام شده است که پیگیری مسائل اداری آن انجام شده و حوزه‌های ذیربط کار را دنبال می‌کنند.

وی ادامه داد: اگر چه  موانعی در روند کار پیش می‌آید اما در مجموع کار در مسیر اجرا است و اینکه دست‌اندازهایی رخ دهد کاملا طبیعی است.

افخم با بیان اینکه « انتظار داشتیم کار سریعتر پیش رود» ادامه داد: امیدواریم در طور این دوره 6 ماهه طرفهای مذاکره کننده به تعهدات خود پایبند باشند و به آنها عمل کنند تا در پایان دوره بتوانیم اجرای تعهدات را به طور کامل و روشن اعلام کنیم.
 
اخبار تکمیلی متعاقبا ارسال می‌شود.
 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار