امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۱:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 74809
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۴۳
تعداد بازدید: 94
مسعود کاووسی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به اینکه ثبت‌نام سرپرستان خانوار نیازمند و متقاضی ...

مسعود کاووسی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به اینکه ثبت‌نام سرپرستان خانوار نیازمند و متقاضی دریافت یارانه نقدی از ساعت 24 امشب آغاز می‌شود، افزود: در مورد پهنای باند سایت رفاهی که مورد سؤال مردم است، باید بگویم هیچ دغدغه‌ای نباید داشته باشند و پهنای باند این سایت بسیار توسعه یافته است.

مدیر روابط عمومی و ارتباط مردمی سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها افزود: پهنای باند سایت رفاهی به اندازه‌ای است که طبق گفته مسئولان فناوری در هر ثانیه امکان ثبت‌نام 25 هزار نفر در کشور وجود دارد.

وی افزود: همچنین ارتباطات غیرضروری و نیز ثبت‌نام خارج از کشور فعلا امکان‌پذیر نیست.

کاووسی افزود: اگر تمام جمعیت کشور هم در یک روز بخواهند ثبت‌نام کنند، امکان پوشش اینترنتی سایت رفاهی وجود دارد و آنچه که مورد نیاز است کد ملی سرپرست خانوار متقاضی دریافت یارانه است.

ثبت نام برای دریافت یارانه نقدی توسط سرپرستان خانوار متقاضی دریافت یارانه نقدی از ساعت 24 امشب شروع می‌شود و بر حسب رقم آخر شماره ملی هر نفر روز بیستم برای کسانی که شماره سمت راست کد ملی رقم صفر، روز 21 برای کسانی که رقم آخر کد ملی یک باشد و همینطور تا روز 29 برای سرپرستانی که رقم آخر کد ملی آنها 9 باشد و دو روز آخر فروردین برای جا مانده‌ها در نظر گرفته شده است و ثبت‌نام در ساعت 24 روز 31 فروردین 93 به پایان می‌رسد.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها