امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۰۴:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 74856
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 51
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی مطهری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی مطهری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز (سه‌شنبه) پارلمان در تذکری با استناد به بند 11 ماده 24 آئین‌نامه داخلی خانه ملت، اظهار داشت: امروز یکی از نمایندگان تذکری داد که به نظرم پاسخ کافی از طرف رئیس محترم مجلس به آن داده نشد، باید بگویم در مسئله آزادی مرزبانان قطعا مسئولان امنیتی و اطلاعاتی نقش اساسی داشتند اما این نافی نقش برخی علمای اهل سنت نیست.

وی افزود: مولوی عبدالحمید در این قضیه هیأتی را برای مذاکره با گروگانگیران فرستاد که داماد خود او در این هیأت حضور داشت، این هیأت در راه بازگشت تصادف می‌کند و داماد عبدالحمید از دنیا می‌رود، عده‌ای شایعه می‌سازند این کار از سوی دولت ایران انجام شده ولی عبدالحمید در نماز جمعه آن را تکذیب می‌کند و می‌گوید این شایعه بوده و تصادف یک حادثه طبیعی بوده است.

مطهری بر این اساس یادآور شد: به هر حال عبدالحمید در این قضیه نقش داشته و نباید علمای اهل سنت را در این موضوع نادیده بگیریم و بعد شعار وحدت شیعه و سنی و وحدت اسلام بدهیم و وقتی هم آنها با نظام و شیعه همکاری می‌کنند، بعد علیه آنان صحبت می‌کنیم،‌ این نوعی تناقض در شعار و رفتار ماست، ما نباید حق آنان را نادیده بگیریم.

در ادامه این جلسه، محمدرضا باهنر نائب رئیس دوم مجلس در پاسخ به تذکر مطهری گفت: باید از تریبون مجلس رعایت کنیم که مسائلی که سبب تفرقه و واگرایی می‌شود مطرح نشود، این گونه مسائل و موضوعات امنیتی به شدت برای ما مهم است.

وی ادامه داد: باید قدردان زحمات سربازان گمنام امام زمان (عج)، نیروهای اطلاعاتی و امنیتی باشیم البته مجلس کار آنان را رصد می‌کند و وقتی به نتیجه‌ مطلوب و واقعی رسیدیم، حتما مردم را در جریان موضوع می‌گذاریم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها