امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۸:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 74869
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 61
به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، میکائیل دیانی عضو شورای مرکزی اتحادیه انجمن اسلامی دانشجویان مستقل در ...

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، میکائیل دیانی عضو شورای مرکزی اتحادیه انجمن اسلامی دانشجویان مستقل در تجمع اعتراضی به قطعنامه‌ای که توسط پارلمان اروپا به تصویب رسید، در مقابل سفارت یونان گفت: آنکه که امروز باید پای میز محاکمه بنشیند و به بحث حقوق بشر پاسخ دهد و دلایل نظم آن را بگوید اوباما، آمریکا و غرب هستند نه ایران. کسانی که حقوق بشر را صراحتا نقض می‌کنند و امروز دم از حقوق بشر می‌زنند.

دیانی اضافه کرد: کسانی که حقوق بشر را بر مبنای خود تعریف می‌کنند و بیشتر از آن چیزی که امروز در کشورهایشان شاهد هستیم حقوق بشر را پایمال می‌کنند، باید پاسخ بدهند.

وی ادامه داد: کسانی که امروز چنین قطعنامه‌ای تنظیم و تصویب می‌کنند به واسطه بازیچه قرار گرفتن آمریکا چنین کاری کرده‌اند.

دیانی تصریح کرد: نفوذ جمهوری اسلامی، قدرت و الگو گرفتن برای کشورهای آزادیخواه جهان باعث شده چنین قطعنامه‌ای تصویب شود.

وی با بیان اینکه ایران به هیچ وجه برای اروپا فرش قرمز پهن نکرده است، ادامه داد: ایران امروز، ایران زمان پهلوی نیست، ایران امروز کشوری است که در دل خودش شهریاری‌ها و احمدی‌روشن‌ها پرورش می‌دهد.

عضو شورای مرکزی اتحادیه انجمن اسلامی دانشجویان مستقل خاطرنشان کرد: آنچه که امروز ما پیامش را برای دنیا مخابره می‌کنیم این است که هیچ کس با زبان تحقیر نمی‌تواند با ایران صحبت کند و جمهوری اسلامی ایران امروز به کشورها اجازه تحقیر را نمی‌دهد و همچنین به هیچ کشوری اجازه نمی‌دهد بدون هماهنگی با مقامات کشور به خاک ما ورود پیدا کند چه برسد بخواهد با اهالی فتنه دیدار کند.

عضو شورای مرکزی اتحادیه انجمن اسلامی دانشجویان مستقل اظهار داشت: تا روزی که اروپاییان قطعنامه‌ای را که صادر کرده‌اند باطل نکنند اجازه ورود به خاک ایران را ندارند.

دیانی ادامه داد: دستگاه‌های دیپلماسی باید دیپلماسی لبخند را کنار بگذارند و موقعیت اصلی جمهوری اسلامی ما را بسنجند. جمهوری اسلامی امروز در مقابل کفر ایستاده است و در مقابل هیچ کشوری قد خم نمی‌کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها