امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۲۰:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 74870
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 75
به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ناصر آراسته مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه تهران عصر امروز در تجمع اعتراض‌آمیز ...

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ناصر آراسته مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه تهران عصر امروز در تجمع اعتراض‌آمیز دانشجویان دانشگاه‌های تهران گفت: اتحادیه اروپا اگر تمایل به تأسیس دفتر داخل کشور را دارد و اگر زمزمه‌ای از داخل دولت مبنی بر تشکیل این لانه جاسوسی شنیده است،‌ بداند که دانشجویان اجازه تشکیل لانه جاسوسی در کشور را نخواهند داد.

آراسته ادامه داد: اتحادیه اروپا بداند اگر امروز این دانشجویان انقلابی تنها به این تجمع بسنده کردند این بدان معنا نیست که می‌توانند مجدداً گستاخانه به ملت ایران توهین کنند.

وی با بیان اینکه اگر دولت و مجلس در این مسئله دخالت نکنند و جواب قاطعی ندهند، گفت: آقای روحانی و دکتر ظریف صدای این جمعیت را بشنوند، آقای ظریف بدان اگر شما به جای استفاده از دیپلماسی خنده با صلابت با غرب صحبت می‌کردید ما شاهد اینگونه توهین‌ها به ملت شریف ایران نبودیم.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه تهران ادامه داد: امروز دانشجویان آماده هستند که خدشه‌ای به کشور وارد نشود و این اولین اقدام و هشدار ماست. اگر با این اقدامات برخورد قاطع نشود مکان تجمع بعدی ما  مقابل وزارت خارجه است.

آراسته گفت: ملت ایران یک شعار وحدت‌آفرین دارد و این شعار از اول پایه وحدت ملت ایران بوده است و آن شعار مرگ بر آمریکاست.

وی با بیان اینکه باید از درون دولت شعار وحدت‌آفرین مرگ بر آمریکا شنیده شود، خواستار موضع‌گیری دولت درباره این مسئله شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار