امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۲۱:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 74892
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 44
به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ابوالفضل شفیعی عضو شورای مرکزی جامعه اسلامی دانشجویان در تجمع اعتراضی ...

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ابوالفضل شفیعی عضو شورای مرکزی جامعه اسلامی دانشجویان در تجمع اعتراضی دانشجویان که در مقابل سفارت یونان به قطعنامه اتحادیه اروپا برگزار شد، گفت: اولین پیام این تجمع این است که توهین باید هرچه سریع‌تر تمام شود.

شفیعی ادامه داد: اگر فکر می‌کنند ایران امروز مثل ایران زمان پهلوی در دستانشان است، کور خوانده‌اند.

وی افزود: مثل اینکه بعضی‌ها پیام امام را که گفته‌اند باید بسیج 20 میلیونی و ارتش 20 میلیونی تشکیل دهیم را جدی نگرفته‌اند.

عضو شورای مرکزی جامعه اسلامی دانشجویان تصریح کرد: خیلی‌ها در کشور ما در حال بررسی اقدامات ضدحقوق بشری غرب، اروپا و آمریکا هستند البته نه برای تخریب بلکه برای ایجاد یک حکومت جهانی و جالب است که آنها با این همه اقدامات ضدحقوق بشری که انجام داده‌اند دم از حقوق بشر در ایران می‌زنند.

عضو شورای مرکزی جامعه اسلامی دانشجویان تاکید کرد: جمعیتی که امروز در اینجا حاضر شده اجازه نخواهد داد که مواجب‌بگیرانی که دنبال صلح حسنی هستند کار را ادامه دهند و اگر هم قرار است اتفاقی رخ دهد عاشورای حسینی است نه صلح حسنی.

شفیعی خاطرنشان کرد: این دیدارهای جاسوسانه و دزدکی که از ایران انجام می‌شود چیزی جز قاچاقچی‌گری سیاسی نیست و اگر جلوی این موضوع گرفته نشود ملت چنان سیلی محکمی به آنها خواهد زد که صدایش به گوش دنیا برسد.

وی ادامه داد: ما این پیام را برای آخرین‌بار می‌گوییم که برای حضور هیات‌های اروپایی و نمایندگان آنان به کشور باید قطعنامه را پس بگیرند در غیر این صورت اگر نماینده‌ای از اروپا پا به ایران بگذارد قلم آنها را خورد می‌کنیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها