امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۱۰:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 74895
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 32
امیر خجسته نماینده مردم همدان و رئیس کمیسیون امور شوراهای مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری ...

امیر خجسته نماینده مردم همدان و رئیس کمیسیون امور شوراهای مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در تشریح جزئیات جلسه امروز کمیسیون متبوعش، اظهار داشت: بررسی سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی ابلاغ شده از سوی مقام معظم رهبری دستورکار جلسه امروز کمیسیون بود.

وی با بیان اینکه باید از موازی‌کاری در حوزه تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی جلوگیری شود، افزود: موضوع اقتصاد مقاومتی یک مسئله فرابخشی است، از همین‌رو باید از نگاه بخشی به آن جلوگیری شود.

رئیس کمیسیون امور شوراهای مجلس در ادامه در زمینه جزئیات این جلسه، تصریح کرد: اعضای کمیسیون گزارشی موقت از وضعیت اقتصادی کشور، آسیب‌ها و تعاریف اقتصاد مقاومتی ارائه کردند.

خجسته یادآور شد: در این جلسه در مورد نقاط آسیب‌پذیر اقتصاد ایران، ابزارهای لازم برای تحقق اقتصاد مقاومتی، سبک زندگی، لزوم مدیریت واحد، ایجاد ساختارهای اقتصاد دانش‌بنیان و مواردی نظیر این بحث و گفت‌وگو شد.

وی در پایان با بیان اینکه قوانین معارض در ارتباط با اقتصاد مقاومتی حذف می‌شوند و در صورت عدم اجرای قوانین در این ارتباط مجلس به وظیفه نظارتی خود عمل خواهد کرد، گفت: گزارش کامل کمیسیون در مورد بررسی راهکارهای اجرای اقتصاد مقاومتی هفته آینده آماده خواهد شد تا در قالب یک جمع‌بندی قابل ارائه باشد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها