امروز : یکشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۹ - 2020 December 6
۰۵:۰۰
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 749
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۲۶
تعداد بازدید: 415
علی عسگری امروز در گفت‏وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار داشت: برای احداث مدارس مورد نظر در شهرک گلشهر کاظمیه 161 هزار متر مربع زمین مورد نیاز ...

علی عسگری امروز در گفت‏وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار داشت: برای احداث مدارس مورد نظر در شهرک گلشهر کاظمیه 161 هزار متر مربع زمین مورد نیاز است.

وی با اشاره به اینکه در مجموع 27 باب مدرسه ابتدایی در شهرک گلشهر کاظمیه زنجان احداث می‏شود، خاطر نشان کرد: 20 باب مدرسه راهنمایی و 12 باب مدرسه متوسطه نیز در این شهرک پیش‎بینی شده است.

*پیشرفت 30 درصدی مجتمع حیات طیبه زنجان

معاون اداره کل نوسازی مدارس استان زنجان با بیان اینکه مجتمع حیات طیبه از پیشرفت فیزیکی 30 درصدی برخوردار است، تصریح کرد: در زمینه زمین‏های مورد نظر برای احداث فضاهای آموزشی در شهرک گلشهر کاظمیه هیچ گونه مشکلی وجود ندارد.

وی با اشاره به اینکه طرح و نقشه زمین‏های احداث مدارس در شهرک گلشهر کاظمیه به ویژه در فاز نخست آن آماده است، اضافه کرد: با وارد شدن خیران مدرسه‏ساز در این زمینه نتایج خوبی حاصل می‏شود.

*ارائه همه زیرساخت‏ها در شهرک گلشهر کاظمیه

رئیس هیئت مدیره شرکت تعاونی شهرک گلشهر کاظمیه زنجان با بیان اینکه در چهار فاز نخست این شهرک همه امکانات مورد نیاز و زیرساخت‏ها فراهم شده است، یادآور شد: در فازهای 5 و 6 نیز جدول گذاری انجام و آب و برق تامین شده است.

نوروز محمدی با اشاره به اینکه 200 واحد مسکونی در فازهای 5 و 6 در حال احداث است، ادامه داد: امیدواریم بخش عمده‏ای از ساخت و سازها در این شهرک صورت گیرد.

*گاز رسانی به فازهای 5 و 6 شهرک گلشهر زنجان

وی با بیان اینکه شرکت گاز استان زنجان تا قبل از فرا رسیدن فصل سرما نسبت به گاز رسانی به فازهای 5 و 6 شهرک گلشهر کاظمیه زنجان اقدام کند، اذعان داشت: در فازهای 8 و 7 نیز خاک‏برداری‏ها انجام شده و آب مورد نیاز نیز تامین شده است.

رئیس هیئت مدیره شرکت تعاونی شهرک گلشهر کاظمیه زنجان با بیان اینکه جدول‎گذاری دو فاز 8 و 7 این شهرک تا پایان اردیبهشت ماه سال جاری کامل می‏شود، تصریح کرد: با پایان احداث واحدها آسفالت‏ریزی در فازهای 5، 6، 7 و 8 آغاز می‏شود.

وی با اشاره به اینکه 27 قطعه زمین با مساحتی بالغ بر 11 هکتار برای احداث مدارس در شهرک گلشهر کاظمیه زنجان در نظر گرفته شده است، افزود: امروز ارزش این قطعات بیش از 120 میلیارد تومان است.
انتهای پیام/73006/ع30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها