امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۱۸:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 74919
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 53
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور در گفتگوی تلویزیونی پیرامون مرحله دوم ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور در گفتگوی تلویزیونی پیرامون مرحله دوم هدفمندی یارانه‌ها، گفت: اینکه دولت بخواهد به حساب های بانکی مردم سرک بکشد برای راستی آزمایی دریافت یارانه، مطرح نبوده و نیست.

وی ادامه داد: قیمت حامل های انرژی پس از افزایش در این مرحله، تا پایان سال دیگر افزایش نمی یابد.

معاون اول رئیس جمهور گفت: اینکه ما اینقدر به مردم مراجعه می کنیم که انصراف دهند، نشانه اعتماد دولت به مردم است.

جهانگیری اظهار داشت: همان گونه که در این هفت ماه سیاست های کاهش تورم را دنبال کردیم در سال 93 نیز با رعایت این خط قرمز نباید سیاست های اجرایی دولت برای کاهش روند تورم آسیب ببیند.

وی افزود: نتیجه اعمال این سیاست ها کاهش تورم نقطه به نقطه که در مرداد ماه 43 درصد بود که در اسفند ماه سال گذشته به 19 درصد رسید. علاوه بر موضوع کنترل تورم، خروج از دوره رکود نیز از سیاست های اصلی دولت در سال 93 است.

جهانگیری تاکید کرد: رکود حتما باید از بین برود و کشور وارد دوره رونق شود، در سالهای گذشته با اجرای طرح هدفمندی یارانه ها به دلیل اینکه به تولید توجه نشد، رکود جدی در کشور اتفاق افتاد.

معاون اول رییس جمهور تصریح کرد: این مشکلات باعث شد که آسیب شناسی دقیق و اصلاحات بر نحوه اجرای هدفمندی یارانه ها بعمل آید.

ادامه دارد...
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها