امروز : یکشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - 2017 April 23
۱۰:۴۸
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 74930
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 24
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی، سیروس نصیری با اعلام این مطلب گفت: کمک ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی، سیروس نصیری با اعلام این مطلب گفت: کمک هزینه پروتز و اروتز به عنوان یکی از انواع کمک‌های کوتاه‌مدت برای جبران نقص عضو و یا تقویت یکی از حواس به بیمه‌شدگان پرداخت می‌شود.

وی با اشاره به اینکه کمک هزینه‌ها در برخی موارد تا بیش از 300 درصد رشد داشته، افزود: کمک هزینه یک دست دندان کامل از 60 هزار تومان به 200 هزار تومان، کمک هزینه یک دستگاه سمعک از 75 هزار تومان به 200 هزار تومان، کمک هزینه عینک (فریم و شیشه عینک) از 11 هزار تومان به 40 هزار تومان و کمک هزینه صندلی چرخدار (ویلچر) از 60 هزار تومان به 150 هزار تومان افزایش یافته است.

نصیری تصریح کرد: هزینه تمامی اقلام پروتز و اروتز براساس گواهی تجویز پزشک متخصص مرتبط، ارائه فاکتور خرید معتبر، تأیید پزشک معتمد یا تأیید شورای پزشکی سازمان تأمین‌اجتماعی از سوی شعب این سازمان قابل بررسی و پرداخت است.

مدیرکل امور فنی بیمه‌شدگان تأمین‌اجتماعی خاطرنشان کرد: بیمه‌شدگان اجباری، اختیاری، توافقی، مقرری‌بگیران بیمه بیکاری و افراد تحت‌تکفل آنان و مستمری‌بگیرانی که درمان آنها مطابق ماده 89 قانون تأمین‌اجتماعی با کسر 2 درصد مستمری انجام می‌شود و افراد تحت‌تکفل آنان از جمله مشمولان دریافت کمک هزینه پروتز و اروتز هستند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار