امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۹:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 74937
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 171
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس نعمت‌الله ترکی در حاشیه جلسه ستاد هدفمندی یارانه‌ها در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طبق مصوبه مجلس شورای اسلامی مرحله دوم ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس نعمت‌الله ترکی در حاشیه جلسه ستاد هدفمندی یارانه‌ها در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طبق مصوبه مجلس شورای اسلامی مرحله دوم هدفمندی یارانه‌ها باید در سال جاری اجرایی شود.

وی ادامه داد: در بهمن سال 92 ستاد هدفمندی یارانه‌ها به ریاست استاندار تهران تشکیل و بر اساس آن 18 کارگروه اصلی برای بررسی موضوعات مختلف تشکیل شد.

معاون برنامه‌ریزی استانداری تهران خاطرنشان کرد: ریاست ستاد‌های شهرستانی ما نیز به فرمانداران سپرده شد و به طبع آن دستگاه‌های شهرستانی عضو این ستاد شدند و زیرساخت های لازم برای هدفمندی یارانه‌ها و متقاضیانی که قرار است در این طرح قرار بگیرند انجام شد.

وی گفت: از 20 فروردین مرحله نخست ثبت‌نام متقاضیان دریافت یارانه در سراسر کشور اجرایی می‌شود. قانون افرادی را که باید ثبت‌نام کنند به صراحت عنوان کرده است و برای تسهیل در این ثبت‌نام با شرکت پست، پست‌بانک، دفاتر خدماتی پلیس + 10 و شرکت مخابرات استان تهران جلساتی برگزار شد و امیدواریم مشکلی در روند ثبت‌نام نداشته باشیم.

ترکی خاطرنشان کرد: 97 درصد مردم دسترسی صد در صد به اینترنت دارند و در روستاها نیز به صورت سیار و حضوری خدمات ثبت‌نام برای دریافت یارانه‌ها انجام می‌شود.

وی گفت: بر اساس آخرین سرشماری سال 90، 3 میلیون و 500 خانوار در استان تهران یارانه می‌گیرند که از این تعداد حدود 235 هزار خانوار روستایی هستند و مابقی در شهرها سکونت دارند که این نشان می‌دهد برای ثبت‌نام مشکلی نخواهیم داشت.

معاون برنامه‌ریزی استانداری تهران گفت: تمامی معاونین استانداری تهران از دریافت یارانه انصراف داده‌اند.

ترکی خاطرنشان کرد: مراکز سیار ثبت نام اینترنتی در روستاها از 20 فروردین از 8 صبح تا 21 دایر هستند و هزینه ثبت نام برای هر خانواده نیز 3 هزار و 500 تومان است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها