امروز : پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 23
۰۸:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 74941
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 102
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از ایلام، سردار علی دولتی صبح امروز در دیدار با مدیرعامل بانک ملت استان ایلام اظهار داشت: ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از ایلام، سردار علی دولتی صبح امروز در دیدار با مدیرعامل بانک ملت استان ایلام اظهار داشت: همراهی و تعامل خوب و سازنده تمام دستگاه‌های دولتی با نیروی انتظامی در تحقق امنیت اجتماعی پایدار موثر بوده و این روحیه قابل قدردانی است.

فرمانده انتظامی استان ایلام با اشاره به نقش فعالیت بانک‌ها در اجرای مرحله دوم طرح هدفمندی یارانه‌ها گفت: تلاش برای معیشت و رفاه مردم نیازمند عزم ملی و تلاش جهادگونه است.

وی ادامه داد: این دستگاه انتظامی به سهم خود در این راستا تلاش داشته و از هیچ کوششی دریغ نمی‌کند. برقراری امنیت پایدار از وظایف این دستگاه انتظامی بوده و امنیت بستر همه فعالیت‌های اقتصادی، اجتماعی و ... است.

مدیرعامل شعب بانک ملت استان ایلام نیز در این دیدار گفت: امنیت مطلوب مصداق مدیریت جهادی بوده که خوشبختانه در استان ایلام به این مهم عنایت ویژه‌ای شده است.

علی محمدی اظهار داشت: امنیت موضوعی است که در استان ایلام قابل لمس بوده و همه بر آن اذعان دارند و در این راستا جا دارد از تلاش شبانه‌روزی پرسنل نیروی انتظامی قدردانی شود.

وی با اشاره به شعار امسال مقام معظم رهبری گفت: اقتصاد و فرهنگ دو مقوله‌ای هستند که تحقق آنها در چارچوب قوانین اسلامی و ایرانی به وجود امنیت بستگی دارد.

مدیر شعب بانک ملت استان ایلام امنیت موجود در استان را مطلوب ارزیابی کرد و از تلاش‌های جهادگونه کارکنان پلیس استان ایلام قدردانی کرد.

انتهای پیام/2246/ب20/ظ1004
برچسب ها:
آخرین اخبار