امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۶:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 74954
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 58
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، حجت‌الاسلام مجتبی ملکی ظهر امروز در دیدار با آیت‌الله زین‌العابدین قربانی امام جمعه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، حجت‌الاسلام مجتبی ملکی ظهر امروز در دیدار با آیت‌الله زین‌العابدین قربانی امام جمعه رشت با اشاره به فعالیت مبلغان مذهبی اظهار کرد: سال گذشته یک‌میلیون نفر روز مبلغان کشوری فعالیت داشتند.

وی با بیان اینکه خداوند جویندگان علم همراه ایمان را به درجات عالی می‌رساند، گفت: هر گاه علم همراه ایمان و آموزش همراه پرورش و تزکیه و تعلیم همراه با تربیت در جامعه فراگیر شود، فرد مترقی می‌شود.

مشاور وزیر آموزش و پرورش افزود: بیش از 56 درصد سیاست‌های ابلاغی آموزش و پرورش ظرفیت همکاری با حوزه‌های علمیه را دارد.

وی به محتوای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش اشاره کرد و گفت: در این سند 43 درصد راهکارها ظرفیت همکاری با حوزه‌های علمیه را دارد.

ملکی با اشاره به اینکه در بسیاری از استان‌ها برگزاری کارگاه‌های علم و دین با استقبال گسترده جوانان مواجه شد.

وی برگزاری کارگاه دین و فیزیک در قزوین را تاثیرگذار خواند و تصریح کرد: در حوزه زیست و رایانه نیز به دنبال استفاده از ظرفیت حوزه‌ها هستیم.

مشاور وزیر آموزش و پرورش بر شناخت نیازهای جامعه توسط حوزویان تاکید کرد و یادآور شد: طبق مطالعات حوزویان، 20 هزار سئوال بدون پاسخ در زمینه غذا پیدا شده که حوزویان باید پاسخ دهند.

وی از برگزاری یک همایش علمی در اردیبهشت امسال خبر داد و خاطرنشان کرد: تاکنون 300 مقاله به دبیرخانه این همایش ارسال شده که نشانه عطش موجود در جامعه در زمینه دانستن مطالب و مسایل دینی است.

انتهای پیام/84002/ل30/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها