امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۴:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 74955
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 60
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی دیوان عالی کشور، اولین جلسه وحدت رویه هیأت عمومی دیوان عالی کشور صبح ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی دیوان عالی کشور، اولین جلسه وحدت رویه هیأت عمومی دیوان عالی کشور صبح امروز به ریاست آیت‌الله محسنی گرکانی رئیس دیوان عالی کشور و با حضور قضات عالی رتبه دیوان عالی تشکیل شد.

آیت‌الله محسنی با تبریک سال نو اظهار داشت: با توجه به اینکه در آغاز سال نو قرار داریم موفقیت و برکات مادی و معنوی، امنیت و صحت را برای همه ملت ایران و مسلمین جهان از خداوند تبارک و تعالی مسئلت دارم.

وی با توجه به تغییرناپذیری قانون الهی گفت: قانون تغییرناپذیر الهی برای مردم هر زمان روشنی‌ها و تاریکی‌ها را نشان داده و شجره طیبه و حیات طیبه را بهم پیوند زده است لذا رویکرد، زندگی پاکیزه و حیات طیبه از وعده‌های قرآن کریم است و ریشه و اساس ایمان و عمل صالح از هر کس، از هر نژاد در هر مکانی که باشد خواه مرد یا زن، پاداش الهی آن حیات طیبه است.

رئیس دیوان عالی کشور تصریح کرد: این زندگی پاکیزه از سوی خداوند متعال یک سرمایه جاودانی است لذا بر همین اساس زندگی پیامبران، امامان، دانشمندان راستین و مجاهدان راه خداوند و شهیدان همیشه حیات جاویدان دارند و زندگی و حیاتشان از  صفحه روزگار و تاریخ حذف نخواهد شد و همین طور مصلحان خیرخواه و دادرسان با ایمان از حیات طیبه محروم نخواهند شد و در این جهان مادی هر چه باشد به فنا و نابودی پایان می‌پذیرد محکم‌ترین بناها، قوی‌ترین انسان‌ها و حکومت‌ها سرانجام کهنه و فرسوده و در نهایت نابود می‌شوند جز آنچه رنگ خدائی و صبغه الهی داشته باشد.

رئیس  هیأت عمومی دیوان عالی کشور تاکید کرد: دستور قرآن به مسلمانان این است: تنها رنگ خدائی را بپذیرید، قرآن فرمان می‌دهد همه رنگ‌های نژاد پرستی و قبیلگی و سایر رنگ‌های تفرقه انداز را از میان جامعه اسلامی ریشه کن کنید و همگی به رنگ الهی درآئید، رنگ‌های خرافاتی را دور بریزید و رنگ‌های غیر خدائی و سلیقه‌ای را از جامعه بشوئید تا از هر آلودگی روح و جانتان پاک شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود اذعان داشت: با روح وحدت و پرهیزکاری و عدالت، مساوات و برادری و اخلاص می‌توان یک قدرت و اقتدار جهانی به دست آورد و رونق سلامت و بهداشت ایجاد کرد، لذا با توجه به اینکه امروزه مسئله هدفمندی یارانه‌ها مطرح است و دولت درصدد است که با اجرای مرحله دوم  قانون هدفمندی یارانه‌ها مشکلات جامعه را سرو سامانی بدهد همه ما مکلفیم که در این امر مددکار دولت باشیم  چرا که با کمک کردن به اجرای درست این قانون فوائد آن شامل همه مردم ایران می‌شود.

آیت‌الله محسنی گرکانی افزود: بیائیم با انصراف از دریافت یارانه‌های مرحله دوم با تقویت بیت المال سلامت جامعه و رفاه عمومی را رقم بزنیم و از دولت خدمتگزار نیز تقاضامندیم با اجرای درست این قانون رفاه عمومی و بهداشت و سلامت را برای مردم عزیز کشورمان تامین کنند. از وزیر بهداشت و درمان می خواهیم امکانات درمانی مراجعین آسیب پذیر و بیماران صعب العلاج جامعه را در بیمارستان‌های کشور فراهم کند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها