امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۱۳:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 74956
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 124
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از غرب استان تهران به نقل از پایگاه خبری پلیس، ناصر اصلانی گفت: پلیس غرب استان تهران با حضور ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از غرب استان تهران به نقل از پایگاه خبری پلیس، ناصر اصلانی گفت: پلیس غرب استان تهران با حضور محسوس در نقاط حساس و حادثه‌خیز، محورهای منتهی به غرب استان تهران و به‌کارگیری همه امکانات و کارکنان پلیس‌های راهور با همکاری مضاعف کارکنان انتظامی، کارنامه موفقی را در حوزه کاهش تصادفات در ایام تعطیلات نوروزی بر جای گذاشت.

وی افزود: با تلاش مضاعف کارکنان و همکاری خوب شهروندان و مسافران نوروزی در حوزه تصادفات خسارتی و جرحی در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، با کاهش 30 درصدی و در تصادفات فوتی با 90 درصد کاهش مواجه بوده‌ایم.

*70 درصد از علل سوانح رانندگی خطای انسانی است

رئیس پلیس غرب استان تهران تصریح کرد: براساس گزارش کارشناسان تصادفات پلیس‌های راهور استان، 70 درصد از علل سوانح رانندگی در ایام تعطیلات نوروزی، خطای انسانی و 30 درصد دیگر سایر علل از قبیل نقص راه و ... بوده است.

اصلانی در پایان گفت: امیدواریم با رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی و نهادینه شدن فرهنگ ترافیک، تعامل و همکاری بیشتر مردم شاهد کاهش مطلوب تصادفات در آینده باشیم.
انتهای پیام/2302/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها