امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۲:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 74960
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 49
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از جیرفت، محمد سالاری ظهر امروز در جمع خبرنگاران در تشریح فعالیت‌های نمایندگی میراث فرهنگی در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از جیرفت، محمد سالاری ظهر امروز در جمع خبرنگاران در تشریح فعالیت‌های نمایندگی میراث فرهنگی در تعطیلات نوروز و میزان بازدید از اماکن گردشگری اظهار داشت: محوطه‌های تاریخی، باستانی، گردشگری، هتل‌ها و مسافرخانه‌ها از پایان سال 92 آماده حضور مسافران نوروزی بودند.

سرپرست نمایندگی میراث فرهنگی شهرستان جیرفت بیان داشت: حجم گردشگران و مسافران نوروزی در ابتدای تعطیلات کم بود، اما از میانه تعطیلات تا پایان، بیشترین حجم مسافران نوروزی از این شهرستان بازدید کردند.

سالاری بیان داشت: استقبال از اماکن محوطه‌های باستانی و تاریخی مثل هر سال پررنگ بود و شهر قدیم و مسجد کهن، موزه باستانی و تپه کنار صندل در صدر اماکن پربازدید قرار داشتند.

مدیر موزه جیرفت از بازدید روزانه 300 نفر از این موزه خبر داد و گفت: نمایشگاه صنایع دستی در پارک ولیعصر که به همت هنرمندان بومی دایر شد، مورد استقبال مسافران قرار گرفت.

سالاری خاطرنشان کرد: مناطق گردشگری تاریخی چون قلعه اسفندقه و مقبره میرحیدر نیز بازدیدکنندگانی داشت، اما به دلیل دور بودن از مرکز شهرستان آمار آن پایین است.
انتهای پیام/80002/ب10
برچسب ها:
آخرین اخبار