امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۰۱:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 74961
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 62
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، رحمت الله حافظی در جلسه علنی امروز شورای شهر که با حضور استاندار تهران برگزار شد، خطاب به وی گفت: از استانداری درخواست ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، رحمت الله حافظی در جلسه علنی امروز شورای شهر که با حضور استاندار تهران برگزار شد، خطاب به وی گفت: از استانداری درخواست مساعدت برای انتقال صنایع مزاحم و آلاینده به خارج از شهر را داریم. کارخانه روغن نباتی قو یکی از این واحدهای صنعتی است که در سال 73 دستور جابجایی آن صادر شده و سه سال مهلت برای این کار داده شد، اما با اعتراض مسئولان کارخانه مهلت مذکور بر اساس جدول زمان بندی به 10 سال افزایش یافت. با این حال پس از گذشت 20 سال و صدور دستورهای مکرر برای پلمب هنوز این اتفاق نیفتاده که امیدواریم در سال جاری رخ دهد.

وی ادامه داد: تقاضا دارم برای تصمیم گیری درباره مسائل شهرهای اطراف مثل قرچک، ورامین و ... که ارتباط تنگاتنگی با تهران دارد، از شورای شهر تهران نیز دعوت صورت گیرد. همچنین لازم است کارگروه مشترکی بین شهرداری، استانداری و شورا تشکیل شود و نقاط همکاری مشترک شناسایی شده و مورد اقدام قرار گیرد. علاوه بر این هیات وزیران در سال 82 تشکیل ستاد ساماندهی مشاغل مزاحم، حاشیه نشینی و اسکان غیررسمی را تصویب کرده که هنوز این ستاد تشکیل نشده و از استانداری درخواست پیگیری آن را در سال جدید داریم.

عبدالحسین مختاباد گفت: صحبت از فرهنگ در کشور ما تبدیل به یک شوخی و کاریکاتور شده است. در حرف همه صحبت های فرهنگی می کنیم، اما وقتی نوبت بودجه دهی و مکان دهی می شود، از هزاران صد هم به فرهنگ اختصاص نمی دهیم. امیدوارم در سال جدید برای هنر و هنرمند بیشتر احترام قائل باشیم و به دور از لفاظی به اقدامات جدی در این حوزه بپردازیم.

وی در ادامه ضمن قدردانی از آتش نشانی بابت برگزاری چهارشنبه سوری بی خطر گفت: سریال پایتخت به مردم مازندران توهین کرده، اما با این حال امروز بعدازظهر سازمان فرهنگی هنری می خواهد از آن تقدیر کند. چرا؟ ما با طنز مخالف نیستیم، اما امیدواریم خنداندن مردم بدون توهین به آنها انجام پذیرد.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها