امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۱:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 74974
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 29
به گزارش گروه خواندنی‌های خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هر ساعت و هر روز اتفاق‌هایی در سراسر جهان رخ می‌دهد که گاهی خیلی عجیب و یا ...

به گزارش گروه خواندنی‌های خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هر ساعت و هر روز اتفاق‌هایی در سراسر جهان رخ می‌دهد که گاهی خیلی عجیب و یا جالب هستند مانند سیر کردن شکم به شکلی خطرناک، آزاد شدن زندانی به دلیل قد بلند، کتاب 41266 صفحه‌ای، پوست کندن سیب با مته برقی، مرغ‌های ابریشمی چینی و گیر کردن دختر 16 ساله در فاضلاب برای برداشتن تلفن همراهش تصاویر خبری این هفته ما هستند.
دختر 16 ساله در «دوورز» در انگلستان به دلیل افتادن تلفن همراهش در فاضلاب شهر، به داخل فاضلاب می‌رود تا گوشی را به کمک پاهای خود خارج کند اما با رفتن به داخل فاضلاب دیگر نمی‌تواند بیرون بیاید و به کمک آتش‌نشان‌ها از آنجا خارج می‌شود.
دیواری که چهره واقعی خود را از دست داده است.«سیتان ایترداهل» پسر 18 ساله نروژی رسید خرید مک دونالد را روی ساعد خود خالکوبی کرده است.
هفته بعد از فروشگاهی خرید می‌کند و رسید آن را نیز بر روی ساعد دیگر دست خود خالکوبی می‌کند.ساخت کفش با تایر ماشین.

قبیله گورانگ در مرکز نپال دوبار در سال برای جمع آوری عسل تولید شده توسط بزرگ‌ترین زنبورهای عسل دنیا که تقریبا 3 سانتی‌متر هستند و کندوی خود را در ارتفاعات کوه‌های هیمالیا بنا کرده‌اند، جان خود را به خطر می‌اندازند و با طناب و از صخره‌های شیب‌دار که حدود 10 متر از سطح زمین بالاتر است بالا می‌روند.
مرغ‌های ابریشمی چینی – دارای 5 انگشت در هر پا، پوست، گوشت و استخوان‌های سیاه و سفید دارد.
در سال 2000 نام سیاه‌پوست ابریشمی توسط کمیته استانداردهای فرانسه برای این پرنده انتخاب شد.مهاجرت سالانه 40 میلیون خرچنگ از جزیره کریس در 1600 کیلومتری غرب استرالیا و 350 کیلومتری جزیره جاوا که 500 هزار تای آنها هر سال در این مهاجرت می‌میرند.
«جود میدکالف» 23 ساله به دلیل خرابکاری و دزدی و تهدید با اسلحه اسباب بازی دوست خود به یک سال زندان محکوم شد اما به دلیل خیلی بلند بودن قد و نبودن تخت و لباس به اندازه وی زودتر از موقع از زندان آزاد می‌شود.
وی که ساکن «نیوتن آبوت» در جنوب غرب انگلستان است تنها 75 روز در زندان ماند و به دلیل قد 2.20 متر از زندان آزاد شد، در ضمن وی به دلیل بلندی قد توسط دیگر زندانیان تمسخر و آزار فیزیکی نیز می‌دید.
یک وکیل برزیلی به نام «وینیسیو لئوسیو» کتاب 41266 صفحه‌ای به وزن 7.5 تن، 1.4 متر عرض و 2 متر ارتفاع است که شامل قوانین مالیاتی در برزیل است را با کامیون به جلوی پارلمان برزیل برد تا به ثبت برساند.
«کامرین رنفرو» دختر 9 ساله با اجازه والدین خود در حمایت از یکی از دوستان 11 ساله خود که بعد از شمیی‌درمانی موهایش را از دست داده بود، موهایش را از ته می‌زند و مدیر وی در مدرسه «کاپروک آکادمی» در کلرادو این دانش‌آموز را اخراج می‌کند.جهت صرفه‌جویی در انرژی در سراسر جهان به مدت یک ساعت چراغ‌های اضافی خاموش شد.
پوست کندن سیب با مته برقی

قایق بادبانی فانتزی و لوس رولز رویس 450 EX کشیده و باریک به طول 14.5 متر، که کمی به لیموزین شباهت دارد برای دریا طراحی شده است و با صندلی‌های راحت و گنجایش 6 مسافر را داراست. 

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها