امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۲۳:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 74990
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 57
به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری سما فلسطین، کمیسیون قدس و مسجد الاقصی در مجلس قانونگذاری فلسطین درباره نقشه‌های در دست اجرای رژیم صهیونیستی برای ...

به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری سما فلسطین، کمیسیون قدس و مسجد الاقصی در مجلس قانونگذاری فلسطین درباره نقشه‌های در دست اجرای رژیم صهیونیستی برای نابودی مسجد الاقصی و تقسیم زمانی آن بین یهودیان و فلسطینیان هشدار داد.

این کمیسیون از تشکیلات خودگردان فلسطین خواست برای جلوگیری از یهودی سازی قدس و مسجد الاقصی وارد عمل شود.

احمد ابو حلبیه رئیس کمیسیون قدس در مجلس قانونگذاری فلسطین گفت: ما از تشکیلات خودگردان فلسطینی می‌خواهیم جنبه حقوقی مسئله قدس و تعقیب جنایتکاران جنگی صهیونیست را در محافل و دادگاه‌های بین‌المللی و ملی پیگیری کند و از مذاکرات بیهوده با دشمن صهیونیستی دست بردارد و برای یاری مسجد الاقصی و شهر قدس بسیج عمومی اعلام کند زیرا دشمن صهیونیستی قصد دارد چهاردم آوریل کنونی به مسجد الاقصی حمله کند.

اخطار اسرائیل به دو خانواده فلسطینی برای تخریب خانه‌هایشان در کرانه باختری

منابع فلسطینی گفتند: نظامیان رژیم صهیونیستی به دو فلسطینی برای تخریب خانه‌هایشان در روستای الولجه واقع در شمال غربی بیت لحم اخطار دادند.

عبدالرحمان ابو التین رئیس شورای روستای الولجه گفت :مقامات اسرائیلی به نضال شقیرات و مهند حسین حجاجله اخطار کرده‌اند که خانه‌هایش را به علت نداشتن مجوز در منطقه عین جویزه در غرب این روستا تخریب خواهند کرد.

نظامیان صهیونیستی همچنین صبح امروز با قایق‌های جنگی خود به طرف قایق‌های ماهیگیری فلسطینیان در منطقه سودانیه واقع در شمال غربی غزه تیراندازی کردند که خسارت‌هایی به چند قایق وارد شد.

زخمی شدن 8 تن در درگیری پلیس با شهرک نشینان صهیونیست

در درگیری‌های شدیدی که دوشنبه شب در شهرک صهیونیست نشین یتزهار در بخش اشغالی کرانه باختری بین شهرک نشینان و نیروهای پلیس رژیم صهیونیستی روی داد، دستکم هشت نفر زخمی شدند.

رادیو رژیم صهیونیستی اعلام کرد نیروهای امنیتی پیش از بامداد سه بنای در حال ساخت را در یتزهار تخریب کردند، ساکنان تلاش کردند جلوی این تخریب را بگیرند و دو نفر بر اثر شلیک گاز اشک آور جراحات سطحی برداشتند.

رادیو نظامی رژیم صهیونیستی افزود بناهایی که تخریب شدند (دو کاروان و یک ساختمان آجری) توسط ساکنان یتزهار بدون مجوز ساخته شده بود و مقامات قبلا به آنها در مورد تخریبشان هشدار داده بودند.

نظامیان صهیونیستی 11 فلسطینی کرانه باختری را بازداشت کردند

نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی همچنین صبح امروز سه شنبه سه جوان و یک زن فلسطینی را در شهر الخلیل و یک فلسطینی دیگر را در شهر بیت لحم بازداشت کردند.

نظامیان اسرائیلی بامداد امروز سه جوان فلسطینی و یک زن فلسطینی را در شهر الخلیل واقع در جنوب کرانه باختری رود اردن بازداشت و چند حلقه چاه آب و باغ میوه را در این منطقه تخریب کردند.

منابعی در این شهر اعلام کردند نظامیان اسرائیلی دو جوان فلسطینی به نام‌های رمزی الجعبری 28 ساله و خلیل فریجات 21 ساله را پس از یورش به منطقه حرم الرامه و همسر جابر طمیزه و برادرش را شهرک اذنا در غرب الخلیل بازداشت کردند.

همچنین نظامیان اسرائیلی با بولدوزرهای نظامی به منطقه فرش الهوی یورش بردند و اقدام به تخریب چاه‌های اب و باغ های میوه متعلق به دو خانواده فلسطینی در این منطقه کردند.

نظامیان اسرائیلی با یورش به شهر بیت لحم نیز یک فلسطینی را بازداشت و به یک ساختمان پزشکی یورش بردند.

این نظامیان به منطقه کرکفه در این شهر نیز یورش بردند و خلیل زواهره 45 ساله را بازداشت کردند.

نظامیان اسرائیلی امروز شش جوان دیگر فلسطینی را در شهرک سلواد در شرق رام الله ربوده بودند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها