امروز : دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 23
۰۹:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 74992
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 24
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «نووستی»، پارلمان اعلای اوکراین (رادا) امروز، سه شنبه قانونی را به تصویب ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «نووستی»، پارلمان اعلای اوکراین (رادا) امروز، سه شنبه قانونی را به تصویب رساند که محکومیت اقدامات جدایی طلبانه، از جمله جهت گیری و تمایلات مربوط به تغییر قانون اساسی و یا تسخیر ساختمان‌های دولتی را تشدید کرده و مجازات این اقدامات محکومیت حداکثر 15 سال حبس، به همراه مصادره اموال در نظر گرفته شده است.

بر اساس قانون مصوبه، اقداماتی در جهت تغییر مرزهای ملی کشور اوکراین با مجازات از 9 الی 12 سال تنبیه خواهد شد، مجازات برای تلاش برای کودتای دولتی در کشور نیز از 14 الی 15 سال با مصادره اموال همراه خواهد بود.

این قانون همچنین تشدید مجازات برای اقدامات خرابکارانه و جاسوسی برای کشورهای خارجی را نیز در نظر گرفته است. این اقدامات نیز مجازاتی از 14 الی 15 سال حبس با مصادره اموال خواهند داشت.

نمایندگان پارلمان اوکراین همچنین قانون جزایی را تکمیل کردند که مجازاتی شدیدی برای اقدامات علیه نیروهای مسلح و دیگر ساختارهای نظامی کشور را در نظر گرفته است.

قوانین مصوبه امروز در پارلمان اعلاء، باید ابتدا به امضای "الکساندر تورچینوف" کفیل ریاست جمهوری اوکراین برسد و سپی با انتشار آن در یکی از روزنامه‌های معتبر کشور قابلیت اجرایی پیدا خواهد کرد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها