امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 21
۰۷:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75002
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 44
به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری وفا فلسطین، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین امروز برای دیدار با مقامات مصری وارد قاهره شد. محمود عباس در سفر رسمی ۳ ...

به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری وفا فلسطین، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین امروز برای دیدار با مقامات مصری وارد قاهره شد.

محمود عباس در سفر رسمی ۳ روزه خود به مصر قرار است با عدلی منصور رئیس جمهور موقت مصر و چند تن از مسئولان بلندپایه مصری دیدار و با آنها درباره موضوعات مورد توجه دو کشور و تلاش های جاری برای تحقق آشتی ملی بین فلسطینیان و پایان دادن به اختلاف بین گروه های فلسطینی گفت‌وگو کند.

رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین همچنین فردا چهارشنبه در نشست فوق العاده وزیران امور کشورهای عضو اتحادیه عرب برای بررسی تازه ترین نتایج مذاکرات فلسطینیان و رژیم صهیونیستی شرکت خواهد کرد، این نشست به درخواست تشکیلات خودگردان فلسطین برگزار می شود.

صائب عریقات مذاکره کننده ارشد فلسطینیان ، محمود عباس را در این سفر همراهی می کند.

از سوی دیگر حدود پنجاه نفر از شهرک نشینیان صهیونیست و افسران ارتش رژیم اشغالگر صبح روز سه شنبه با حمایت شدید پلیس این رژیم، وارد صحن مسجد الاقصی شدند.

شهرک نشینان صهیونیست که از چند درب وارد صحن های مسجد الاقصی شدند، در بخش های مختلف این مسجد به گشت زنی مشغول شدند و پس از مدتی این مکان را ترک کردند.
انتهای پیام/.
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها