امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۸:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75037
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 74
علی‌اکبر اشعری، مدیر پروژه باغ کتاب تهران در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره این باغ و تعیین ...

علی‌اکبر اشعری، مدیر پروژه باغ کتاب تهران در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره این باغ و تعیین مدیرعامل آن، بیان داشت: مأموریت بنده در پروژه باغ کتاب تهران،  طراحی مفهومی و محتوایی این باغ بوده است که این کار تقریباً به اتمام رسیده است.

وی اضافه کرد: هم‌اکنون در مرحله‌ای هستیم که باید گروه مدیریت و یا تیم مدیریتی باغ کتاب توسط محمدباقر قالیباف شهردار تهران انتخاب و معرفی شوند.

اشعری در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا همکاری شما  در باغ کتاب تهران به پایان رسیده است، ادامه داد: تقریباً کار بنده به اتمام رسیده است اما تا معرفی هیأت امناء، هیأت مدیره و مدیرعامل باغ کتاب تهران با دوستان به همکاری خواهم پرداخت.

وی در پاسخ به پرسشی دیگر که آیا شما مدیرعامل باغ کتاب تهران خواهید شد، افزود: خیر، بنده در غیر مسئولیت اجرایی به سایر دوستان باغ کتاب کمک خواهم کرد.
 اشعری درباره اعضای هیأت امناء باغ کتاب تهران گفت: عموماً 3 نفر از این اعضاء نظیر معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاون فرهنگی شهرداری تهران و مدیرعامل باغ کتاب تهران حقوقی، هستند و 6 نفر هم شخص حقیقی هستند که توسط شهردار تهران انتخاب می‌شوند.

وی عنوان کرد: بنده طی روزهای آخر اسفند سال 92 اعضای پیشنهادی هیأت امناء باغ کتاب تهران را که شامل 9 نفر می‌شوند را به شهردار تهران معرفی کرده‌ام اما هنوز شهردار برای این مهم وارد تصمیم‌گیری نشده است.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها